Понад мільйон шматочків: Повітряні сили США створили всім пазлам пазл

Ряд брендів споживацьких товарів нещодавно випустив власні пазли, щоб розважити свою аудиторію під час карантину. Але американські військові вирішили не розмінюватися на дрібниці та перевершити їх усіх своїм внеском у цей жанр. Догнати та перегнати. Разом з агенцією GSD&M та студією Active Theory Повітряні сили США явили публіці віртуальний пазл «Million Piece Mission» абсолютно неймовірного розміру (понад мільйон шматочків!) і запросили любителів пазлів з усього світу разом спробувати зібрати його.

Цей пазл, який складається з 1,2 мільйона шматочків, було створено з картинки на 1,03 гігапікселів (тобто 1,03 мільярди пікселів), на якій зображений четвертий корпус Національного музею Повітряних сил США.

Цей пазл поділяється на тисячі менших блоків, які гравці можуть збирати окремо та змагатися за бали в рейтингу, який оновлюється в реальному часі. Звісно, деякі фрагменти цього пазла набагато складніші за інші. Бали нараховуються за кількість припасованих на місце шматочків, за кількість часу, який знадобився, щоб зібрати ту чи іншу секцію, та за складність зображення.

Складати цей пазл можна як гість, або зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткового контенту. Наприклад, до цікавих фактів, які зазвичай можна дізнатися, лише особисто відвідавши музей. Ну й, звісно, легкий підтекст рекрутингової кампанії тут теж є.

Кому під силу скласти такий пазл?

Майор Росс МакНайт, речник Повітряних сил США, пояснив, що «Місія на мільйон шматочків» є цікавим та інтерактивним способом відвідати Національний музей Повітряних сил США і водночас дізнатися про кар’єрні можливості. Місія зі складання такого пазла вимагає від гравців хорошої мотивації, уміння діяти незалежно від інших, міцної психіки та уважності до деталей. Тобто всього того, що, власне, й вимагається від майбутніх службовців Повітряних сил.

А креатори з агенції GSD&M зазначили, що у цей час школи та літні табори зачинені й лишається не так вже багато місць, куди можна вибратися з друзями чи родиною. Тож вони сподіваються, що такий пазл дасть людям заняття, за яким можна приємно провести час разом, зібравшись в одній кімнаті чи будучи на різних кінцях країни один від одного. Зрештою, воно й не дивно, що Повітряні сили США задалися метою створити найбільш технологічно розвинений пазл у світі.

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...