Як зібрати сфінкса власноруч. IKEA анонсує відкриття першого магазину в Єгипті

До відкриття першого магазину в Єгипті IKEA спільно з агенцією MI7 Cairo підготували серію постерів. Головна ідея постерів — це легкість збирання будь-яких виробів власними руками, яку забезпечує IKEA.

В якості ілюстрації цього меседжу на постерах зобразили докладні схеми збирання всесвітньо відомих архітектурних пам’яток древнього Єгипту. Кожна з пам’яток розкладена на частини, а на схемі чітко показані місця скріплення частин та шплинти, за допомогою яких ці частини скріплювалися в одне ціле.

IKEA
IKEA
IKEA

Мабуть, для більшої автентичності з давніми часами і щоб довести, що збирати й розбирати вміли вже наші прадавні предки, супровідний текст на постерах написано латиною.

Відкриття магазину IKEA в Єгипті, яке супроводжується такою креативною кампанією, це, звичайно, цікава новина. Проте ми хотіли б нагадати вам про декілька останніх, не менш цікавих і креативних кампаній від IKEA у різних країнах.

Наприклад, у серпні IKEA разом з Lego реалізували свій перший спільний проєкт. Бренди запустили цікаві коробки для іграшок. А в червні IKEA разом зі своєю дослідницькою лабораторією Space10 запропонували влаштувати віртуальний редизайн інтер’єру. А в травні російське відділення IKEA знайшло креативне рішення для тих, хто сидів на карантині з дітьми, яким треба знайти заняття, або для тих, хто просто сумував за простішими і щасливішими часами. Бренд випустив інструкції для батьків про те, як майструвати халабуди з меблів та іншого домашнього приладдя. 

Ну, і також не можемо не нагадати вам про те, як під час LIONS Live McCann Tel Aviv та IKEA розповіли про проєкт ThisAbles. Це серія аксесуарів, які роблять меблі дружніми до людей з інвалідністю.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

AFI Awards. Названо найкращі фільми та серіали 2020 року

Щорічно Американський інститут кіномистецтва, розташований в Лос-Анджелесі і заснований у 1967 році, називає найкращі фільми і серіали, що вийшли протягом ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.