IKEA розповідає, як майструвати халабуди з меблів

Російське відділення IKEA знайшло креативне рішення для тих, хто зараз сидить на карантині з дітьми, яким треба знайти заняття, або для тих, хто просто сумує за простішими і щасливішими часами. Кампанія, створена агенцією Instinct включає в себе серію інструкцій у характерному, легко впізнаваному стилі IKEA. Ці інструкції для батьків розповідають, як майструвати халабуди з меблів та іншого домашнього приладдя: від простих наметів до справжніх фортець. Саме те, що треба, щоб додати у життя трохи атмосфери пригод.

Таким чином кампанія намагається впіймати те відчуття ностальгії, яке викликають у дорослих спогади про власне дитинство, і повернути дитячі пригоди у сучасну оселю.

Ігрові «будівельні» проєкти включають в себе нору, хатку, намет, вігвам, фортецю та замок, які можна звести просто посеред кімнати.

Халабуди з усякої всячини

У буцімто «простих та легких» інструкціях (втім, якщо вам доводилося колись збирати власноруч меблі від IKEA, ви можете й не погодитися з таким визначенням) фігурують звичайні предмети повсякденного вжитку, як от ковдри, покривала, стільці та крісла.

Для звичайної халабуди з меблів потрібні штори, мотузки, купа подушок та гірлянда з різнокольоровими ліхтариками. А от для фортеці знадобиться диван, ковдра та прищіпки. Стільці та покривала перетворюються на замок, а для затишної нори вистачить і одного стільця з простирадлом та книжками. Треба лише все робити згідно з інструкцією.

Якщо ж меблів від IKEA, вказаних в інструкції, вдома не водиться, їх можна замінити чимось більш-менш схожим.

Результати такої родинної творчості IKEA закликає постити в соцмережах з хештегом #StayHome. Надалі компанія планує щотижня публікувати на власній сторінці добірки фото, на яких можна буде побачити найкращі халабуди з меблів.

Слід зазначити, що декоратори IKEA раніше вже розповідали, як під час карантину можна зробити редизайн власної оселі, щоб облаштувати ще одну «кімнату». А також показували, як можна перетворити балкон на ігрову кімнату для дітей.

І на цьому ідеї щодо того, чим зайняти дітей, не вичерпуються. Зокрема, IKEA свого часу перетворила власний каталог на колекцію дитячих ігор та головоломок.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з TikTok

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. «В історії роботи ...

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...