IKEA розповідає, як майструвати халабуди з меблів

Російське відділення IKEA знайшло креативне рішення для тих, хто зараз сидить на карантині з дітьми, яким треба знайти заняття, або для тих, хто просто сумує за простішими і щасливішими часами. Кампанія, створена агенцією Instinct включає в себе серію інструкцій у характерному, легко впізнаваному стилі IKEA. Ці інструкції для батьків розповідають, як майструвати халабуди з меблів та іншого домашнього приладдя: від простих наметів до справжніх фортець. Саме те, що треба, щоб додати у життя трохи атмосфери пригод.

Таким чином кампанія намагається впіймати те відчуття ностальгії, яке викликають у дорослих спогади про власне дитинство, і повернути дитячі пригоди у сучасну оселю.

Ігрові «будівельні» проєкти включають в себе нору, хатку, намет, вігвам, фортецю та замок, які можна звести просто посеред кімнати.

Халабуди з усякої всячини

У буцімто «простих та легких» інструкціях (втім, якщо вам доводилося колись збирати власноруч меблі від IKEA, ви можете й не погодитися з таким визначенням) фігурують звичайні предмети повсякденного вжитку, як от ковдри, покривала, стільці та крісла.

Для звичайної халабуди з меблів потрібні штори, мотузки, купа подушок та гірлянда з різнокольоровими ліхтариками. А от для фортеці знадобиться диван, ковдра та прищіпки. Стільці та покривала перетворюються на замок, а для затишної нори вистачить і одного стільця з простирадлом та книжками. Треба лише все робити згідно з інструкцією.

Якщо ж меблів від IKEA, вказаних в інструкції, вдома не водиться, їх можна замінити чимось більш-менш схожим.

Результати такої родинної творчості IKEA закликає постити в соцмережах з хештегом #StayHome. Надалі компанія планує щотижня публікувати на власній сторінці добірки фото, на яких можна буде побачити найкращі халабуди з меблів.

Слід зазначити, що декоратори IKEA раніше вже розповідали, як під час карантину можна зробити редизайн власної оселі, щоб облаштувати ще одну «кімнату». А також показували, як можна перетворити балкон на ігрову кімнату для дітей.

І на цьому ідеї щодо того, чим зайняти дітей, не вичерпуються. Зокрема, IKEA свого часу перетворила власний каталог на колекцію дитячих ігор та головоломок.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.