IKEA розповідає, як майструвати халабуди з меблів

Російське відділення IKEA знайшло креативне рішення для тих, хто зараз сидить на карантині з дітьми, яким треба знайти заняття, або для тих, хто просто сумує за простішими і щасливішими часами. Кампанія, створена агенцією Instinct включає в себе серію інструкцій у характерному, легко впізнаваному стилі IKEA. Ці інструкції для батьків розповідають, як майструвати халабуди з меблів та іншого домашнього приладдя: від простих наметів до справжніх фортець. Саме те, що треба, щоб додати у життя трохи атмосфери пригод.

Таким чином кампанія намагається впіймати те відчуття ностальгії, яке викликають у дорослих спогади про власне дитинство, і повернути дитячі пригоди у сучасну оселю.

Ігрові «будівельні» проєкти включають в себе нору, хатку, намет, вігвам, фортецю та замок, які можна звести просто посеред кімнати.

Халабуди з усякої всячини

У буцімто «простих та легких» інструкціях (втім, якщо вам доводилося колись збирати власноруч меблі від IKEA, ви можете й не погодитися з таким визначенням) фігурують звичайні предмети повсякденного вжитку, як от ковдри, покривала, стільці та крісла.

Для звичайної халабуди з меблів потрібні штори, мотузки, купа подушок та гірлянда з різнокольоровими ліхтариками. А от для фортеці знадобиться диван, ковдра та прищіпки. Стільці та покривала перетворюються на замок, а для затишної нори вистачить і одного стільця з простирадлом та книжками. Треба лише все робити згідно з інструкцією.

Якщо ж меблів від IKEA, вказаних в інструкції, вдома не водиться, їх можна замінити чимось більш-менш схожим.

Результати такої родинної творчості IKEA закликає постити в соцмережах з хештегом #StayHome. Надалі компанія планує щотижня публікувати на власній сторінці добірки фото, на яких можна буде побачити найкращі халабуди з меблів.

Слід зазначити, що декоратори IKEA раніше вже розповідали, як під час карантину можна зробити редизайн власної оселі, щоб облаштувати ще одну «кімнату». А також показували, як можна перетворити балкон на ігрову кімнату для дітей.

І на цьому ідеї щодо того, чим зайняти дітей, не вичерпуються. Зокрема, IKEA свого часу перетворила власний каталог на колекцію дитячих ігор та головоломок.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...