IKEA пропонує влаштувати віртуальний редизайн інтер’єру

Компанія IKEA разом зі своєю дослідницькою лабораторією Space10 звернулася до ряду провідних дизайнерських та технологічних студій, зокрема ManvsMachine та Field, щоб ті спробували візуалізувати, як саме технології впливають на нашу взаємодію з власними домівками. Створену в результаті цієї колаборації серію концептів, що пропонують віртуальний редизайн інтер’єру, можна знайти на сайті EverydayExperiments.com. Серед них є засіб для візуалізації звукових хвиль, що йдуть від ваших динаміків, або надувний слон, яким можна вимірювати просторість приміщення.

Цей проєкт присвячений дослідженню того, як технології змінюють наші домівки, для чого він використовує штучний інтелект, машинне навчання та доповнену реальність. Поки що результати є чисто теоретичними, але оскільки всі ці експерименти – спроба Space10 зазирнути в майбутнє домашнього інтер’єру, згодом від IKEA можна буде очікувати втілення в реальність принаймні частини з них.

Для чого може бути потрібен слон в кімнаті?

Деякі з цих експериментів є практичними, деякі – розважальними. Наприклад, студія Random пропонує створити додаток Home Puzzle, який дасть можливість швидко просканувати простір та зробити на екрані перестановку меблів. А додаток Hidden Characters дозволить домалювати меблям обличчя в доповненій реальності.

Студія Field також запропонувала декілька інструментів, що дозволили б віртуальний редизайн інтер’єру. Extreme Measures – це і є вищезгаданий надувний слон. Цей проєкт має застосовувати просторовий аналіз, доповнену реальність та технологію виявлення об’єктів, щоб у незвичайний та кумедний спосіб показати розміри та об’єм. Такий інструмент дозволив би розмістити слона де завгодно в кімнаті та «надути» його, щоб з’ясувати, чи не затісно тут.

Додаток Spatial Instruments послуговувався б технологією LiDAR, щоб просканувати кімнату та побудувати її модель, а Fort Builder надав би можливість збудувати віртуальну халабуду з усього, що є в домі, а потім обвалити її, не боячись нічого зламати.

А от, наприклад, з Optical Soundsystem від ManvsMachine користувач міг би обрати будь-який динамік в домі та згенерувати в реальному часі візуалізацію того, як звукові хвилі відбиваються від навколишніх поверхонь.

Ще один AR-експеримент цієї ж студії під назвою Light Filters є концептом додатка, який показував би, як ваша кімната виглядає за різного освітлення залежно від часу доби, кута падіння сонячних променів, погоди чи навіть переміщення в іншу точку світу, наприклад кудись в Індію, на вершину гори.

Серед інших студій учасниць-проєкту є Bakken & Baeck, Cirg, Strømlin, Set Snail та інші.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.