Технології проти епідемії: роботи працюють в китайських лікарнях

У той час, як триває епідемія коронавірусу, COVID-19, лікарні Китаю прийняли до лав свого персоналу три види роботів, які допомагають зупинити поширення цього схожого на грип вірусу. Ці технології проти епідемії включають в себе роботів, які розвозять їжу пацієнтам, роботів-дезінфекторів та роботів-дороговказів, які можуть підказати, як кудись дістатися, максимально уникаючи контакту з людьми. Тобто все спрямоване на те, щоб запобігти подальшому поширенню хвороби.

Ці роботи – результат співпраці кількох міжнародних компаній, в тому числі і компанії Orbbec з США. Вона виготовляє 3D-сенсори, якими оснащені карантинні роботи. Нараз ці технології застосовуються в китайських лікарнях у 10 провінціях. Та й решта Китаю також планує запровадити у себе такий механічний медичний персонал.

Роботи-поводирі та роботи-дезінфектори

Роботи для доставки їжі відповідають не лише за харчування пацієнтів, але й за те, щоб вони отримали призначені лікарем медикаменти та інші речі, необхідні у повсякденному житті. Це допомагає не передавати інфекцію далі, а також полегшує роботу медичного персоналу, який безпосередньо контактує з пацієнтами та перебуває в групі ризику.

Роботи-дезінфектори тим часом беруть на себе прибирання у лікарнях, знижуючи ризик контакту з небажаними мікроорганізмами.

І, нарешті, робот-провідник може провести пацієнта з одного лікарняного відділення у інше. Такі роботи здатні складати карти місцевості та визначати власну позицію на карті. На ці дані вони спираються для того, щоб прокласти для пацієнта оптимальний маршрут до точки призначення.

Девід Чен (David Chen), співзасновник Orbbec, пояснив: «Очевидно, що існує чимало переваг використання роботів в якості посередників між людьми в умовах лікарень. Зокрема, ми знаємо, що один із головних способів знизити ризик зараження, це уникати контакту з людьми. Що й уможливлюють ці роботи».

«Лінія фронту кожної епідемії пролягає через лікарні та їхній медичний персонал, який у такі часи збивається з ніг та працює понаднормово. Роботи-асистенти є своєрідною буферною зоною між працівниками лікарень та пацієнтами. Вона дещо «розвантажує» лікарів та дає змогу зосередитися на догляді за пацієнтами без побоювань за власне здоров’я».

Чен також повідомив, що у майбутньому роботи, до створення яких доклала руку і його компанія, будуть працювати не лише у лікарнях. Вони також могли б надавати масштабнішу допомогу тим людям, що через епідемію змушені сидіти вдома.

Аналогічні технології проти епідемії вже використовуються у Китаї. До них, зокрема, належать роботи, що стоять у багатьох дитячих садках, перевіряючи стан здоров’я дітей.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...