#SaveKarpaty: Руслана запускає масштабну соціальну кампанію зі збереження Карпат

Сьогодні Карпати серйозно страждають від корупції та кримінальних схем. Значна частина території зазнала незаконної вирубки лісів та забруднення. Сліди знищення лісів, забруднення річок і руйнування природних пам’яток повсюди. Унікальне різноманіття видів тварин і рослин, цілющі властивості, безцінні природні та рекреаційні ресурси — саме майбутнє існування цих ландшафтів опинилися сьогодні під серйозною загрозою. Як один з наслідків такого варварського поводження з природою, який ми маємо сьогодні, — затоплення тисяч осель.

Відома українська співачка Руслана, для якої Карпати та збереження їх культури є персональною місією, встала на захист древніх пралісів.

«Працювати з автентичною культурою, не зберігаючи середовище її існування, неможливо. Щоб автентична культура підтримувала своє існування і розвивалася, їй потрібне рідне середовище, у якому вона була “народжена”», — говорить співачка.

Соціальна кампанія «Карпати. Місце Сили», започаткована Русланою, має на меті привернення уваги громадськості до цінностей, проблем і перспектив Карпат. Українське суспільство має почати пишатися, поважати і відповідально ставитися до одного зі своїх найбільших природних скарбів.

«Спасіння» як епізод трилогії «Карпати. Місце Сили» вже 16 липня розпочинає масштабну всеукраїнську кампанію, що розповідає, яка страшна загроза нависла над головним скарбом українського народу.

#SaveKarpaty

«Ми мали наміри показувати це відео в кінотеатрах. І все з технічної точки зору було зроблено для цього. Але карантин відтермінував наші наміри. А повінь дала зрозуміти, що більше нема часу чекати», — розповідає Руслана.

Нелегальна та недбала вирубка лісів, забруднення навколишнього середовища, нищення автентичної флори і фауни мають бути зупинені. Як мають бути зупинені невігластво та корупція там, де мали б дбати про захист та процвітання Карпатського краю, природних ресурсів всієї України.

«Я би дуже хотіла, щоб профільні організації і активісти, яким небайдуже до майбутнього унікальних Карпат, мою ініціативу сприйняли як буквальний заклик до співпраці і приєдналися до нашої команди. Ми би хотіли отримати ваш досвід, запросити всіх побачити все це в українських Карпатських горах на власні очі і вивчити разом з нами, наскільки це все унікально і феноменально в планетарних масштабах.

Такі острівці дивом збереженого “Аватару” — карпатські праліси і автентична гуцульська культура, що складають прадавню етнічну систему українських Карпат, — для науковців і митців подібні до відкриття унікальних природних копалин та археологічних знахідок. Ми саме так наш проект позиціонуємо і вважаємо, що це може бути важливим у загальному процесі збереження планети Земля», — закликає Руслана.

Соціальна кампанія «Карпати. Місце Сили» закликає захистити Карпати шляхом розширення національних парків та створення природоохоронних територій за кращими взірцями світового рівня.

На захист Карпат вже стало багато українських медіадіячів, а також media-tech компанія AIR, яка задіяла до підтримки соціальної кампанії #SaveKarpaty своїх партнерів-креаторів по всьому світу.

«Ми вже ставали свідками того, як люди всієї планети об’єднуються заради порятунку природних скарбів інших країн, тепер допомога потрібна і українським Карпатам. Кожному з нас під силу вступити в цю боротьбу!», — поділились позицією в AIR Media-Tech.

Ми повинні змінити своє ставлення і почати дбати про те, що може бути втрачено назавжди. 

#SaveKarpaty #ЗбережемоКарпати


Читайте також: Маша Єфросиніна і WOG відкривають «Дорогу добра».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.