Cannes Lions запускає Lions Live — освітню діджитал-платформу для підтримки креативної спільноти

Платформа Lions Live працюватиме протягом червня під гаслом «Креатив має значення». Передбачається, що діяльність платформи досягне свого піку в час запланованого раніше проведення Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions — 22-26 червня.

Lions Live включатиме майстер-класи та зустрічі з легендами креативної індустрії, лекції експертів, бесіди спікерів, заявлених на Фестивалі 2020 року, та добірку найпопулярніших майстер-класів та навчальних модулів зі світу креативу, ефективності та маркетингу.

На платформі також будуть представлені Future Gazers — серія виступів галузевих експертів, які оцінять те, як COVID-19 змінив орієнтири та підходи до тем, оголошених Cannes Lions на 2020 рік. У цьому розділі можна буде ознайомитися з найкращими відповідями на поточну кризу від світового креативного співтовариства, яке зараз ділиться на нещодавно запущеній платформі «Креативність рухає нас вперед». Доступ до Lions Live безкоштовний.

На платформі також можна буде переглянути найбагатший архів кейсів. Він включає 200 000 кампаній, представлених на Cannes Lions, та записи 1600 фестивальних бесід і дискусій. Архів, доступ до якого зазвичай надається лише за передплатою, упродовж попередньо визначеного фестивального тижня стане доступним для всіх. Він має стати джерелом натхнення, сприяти народженню нових креативних ідей.

Cannes Lions запускає Lions Live

Крім того, протягом червня кожен охочий зможе отримати доступ до спеціального курсу лекцій і майстер-класів Cannes Lions на 42courses.com. Теми лекцій — креативна ефективність, стратегія, сторітеллінг, поведінкова наука та діджитал-маркетинг.

Одночасно сестринські компанії Cannes Lions — MediaLink та WARC — також реалізовуватимуть свої заплановані в Каннах активності у віртуальній формі. Так, можна буде відвідати віртуальний майданчик MediaLink та уроки з найкращих стратегій ефективності з усього світу, представлені WARC.

«Щоб досягти прогресу через креатив та підтримати наше співтовариство в цей непростий час, ми хочемо надати світовій індустрії можливість навчатися та розвиватись онлайн. Вперше за майже 70 років ми позбавлені можливості об’єднати в червні всю галузь в одній географічній точці. Натомість ми надаємо креативній спільноті віртуальну платформу для співпраці, навчання та вирішення нагальних проблем. Адже зараз, як ніколи, креатив справді має значення», — зазанчив Саймон Кук, керівний директор Cannes Lions.

Джерело

Нагадаємо, цього року фестиваль Cannes Lions скасували. А локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 відбудеться. Переможці поїдуть представляти Україну під час міжнародного конкурсу в Каннах у 2021 році. Деталі конкурсу та дедлайни подачі заявок за посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: The ...

Час TikTok. Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з китайською соціальною мережею

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. “В історії роботи ...

Вливания во влияние: агентство PROVID усиливает направление по работе с инфлюенсерами

Следуя мировым коммуникационным трендам и проверив общее количество личных подписок на каналы и персональные профили в YouTube, TikTok и Instagram, ...

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».

Підсмажити вірус: Ford пропонує дезінфікувати поліцейські машини підігрівом

Компанія Ford розробила програмне забезпечення, яке піднімає температуру в салоні автомобіля Police Interceptor Utility до 56 градусів Цельсія

Майстер-клас від SODA: як зробити взаємодію клієнта з брендом зручнішою

Майстер-клас від SODA: як зробити взаємодію клієнта з брендом зручнішою

Зручність та зрозумілість проєкту все частіше стає головною причиною вибору на користь того чи іншого застосунку. Ми хочемо зручний інтернет-банк, ...