Ван Гог із кубиків Lego: «Зоряна ніч» стала вибором аудиторії

Компанія Lego зростає разом зі своїми давніми прихильниками, даючи дорослим можливість, як у дитинстві, поринути у світ фантазій. Варто лише поглянути на плейлист з «білим шумом» від кубиків та екологічний конструктор, який дозволяє майструвати букети. А тепер ця компанія іграшок планує відтворити у форматі конструктора Lego ще й картину «Зоряна ніч» постімпресіоніста Вінсента ван Гога, яку любителі мистецтва (або конструкторів) зможуть спробувати зібрати власноруч.

Ця ідея була запропонована користувачем з ніком legotruman на платформі Lego Ideas. Тут любителі майструвати з конструктора мають можливість пропонувати свої ідеї для нових наборів, виносити їх на голосування та подавати на розгляд компанії. І тепер, оскільки Вінсент ван Гог набрав необхідні 10000 голосів, полотно «Зоряна ніч» перетвориться на справжній конструктор Lego.

Кубики та мазки пензля

Якщо вдивитися у цю відому картину ван Гога, можна зазирнути у неспокійну душу художника з його задумливістю та подібною до трансу фіксацією. Може здатися, наче «Зоряна ніч» рухається просто перед очима – зорі мерехтять, а хмари закручуються вихором.

Набір Lego, який зараз готується до випуску, відтворює ландшафт «Зоряної ночі» з багатовимірністю, подібною до оригіналу. Таким чином картина перетворюється на 3D-рельєф з будівлями на першому плані і зірками, хмарами та місяцем – на другому. Вся ця композиція складатиметься з аж 1552 деталей.

Як пояснив legotruman, його реінтерпретація цієї картини зосереджує увагу на майстерних мазках пензля художника та кольоровій гамі з численними відтінками синього та жовтого, якими окреслюються слоїсті хмари та зірки різного розміру. Навіть пласке тло зроблене з кубиків різного розміру та різних відтінків синього.

Особливо автор проєкту пишається багатошаровою конструкцією у верхньому правому кутку, де кубики різного кольору передають, як саме ван Гог округлими мазками пензля показав хмару, яку підсвічують промені Місяця, що не так вже й просто було відтворити за допомогою Lego.

Також цілком імовірно, що такий набір міститиме крихітну фігурку самого художника, щоб помістити його у ландшафт, якій він малює з натури.

Сама компанія Lego офіційно підтвердила, що цей конструктор пішов у розробку. Втім, остаточна його версія може виглядати дещо інакше.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.