Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю The Guardian про вплив року без обіймів на психічне здоров’я.

У розділі Life and Style популярного британського сайту The Guardian вийшла стаття «Втрачений контакт: як рік без обіймів впливає на наше психічне здоров’я». У ній автори дослідження роблять спробу проаналізувати, як локдаун і самоізоляція позначаться на здоров’ї людей, позбавлених спілкування і фізичної близькості — обіймів і дотиків. І задається питанням, чи зможуть ці люди колись повністю оговтатися від стресу.

«Потреба в дотику існує за горизонтом свідомості. До народження, коли навколоплідні води в матці оточують нас і нервова система плоду може відрізнити наше власне тіло від тіла матері, вся наша концепція себе побудована на дотику. Людське тіло побудувало всі свої моделі на основі дотиків, отриманих від людей, що піклуються про вас», — наводять автори статті слова докторки Кетрін Фотопулу, професорки психодинамічної неврології в Університетському коледжі Лондона.

Ілюстрацію до статті, що піднімає таку важливу тему не тільки для британського суспільства, але і для всього світу, що обмежив контакти і опинився під замком через пандемію COVID-19, намалював український ілюстратор Сергій Майдуков.

Робота українського ілюстратора Сергія Майдукова прикрасила статтю The Guardian

«4,5 години на скетчі, листування і фінальну картинку», — розповів про завдання Сергій Майдуков в своєму Facebook і поділився готовим результатом.

А ми нагадаємо, що восени Сергій Майдуков створив серію арт-вітрин для київського ЦУМу.

Джерело


Читайте також:

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. 

Ілюстрації — це сучасні медіа зі своєю візуальною мовою. Один із засновників Клубу ілюстраторів Pictoric Олег Грищенко про роль ілюстрації в історії.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.