Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації «Книжкова ілюстрація» за видавничий проєкт «Ці дивовижні українці». Анна Іваненко отримала золоту медаль у категорії Commercial за віжуали для онлайн-школи Projector.

Українська ілюстраторка Альона Шостко перемогла на престижному європейському конкурсі
Робота Альони Шостко
Українська ілюстраторка Анна Іваненко перемогла на престижному європейському конкурсі
Робота Анни Іваненко

Деталі

Ілюстроване видання «Ці дивовижні українці» розповідає про українську історію, культуру, науку, стереотипи, революції, свята і народи-сусіди. Видання є частиною великого проєкту, до якого входить інтерактивна онлайн-платформа. Книга видана у видавництві Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

«Ці дивовижні українці»

Анна Іваненко — одна з кураторок курсу «Ілюстрація. Засоби виразності» візуальної школи Projector. «Ми дуже пишаємося тим, що у нас такі кураторки. Без них, мабуть, не було б того Проджектора, який ми тепер маємо. Аню, всі найщиріші вітання Проджа сьогодні для тебе. Дякуємо за ту красу, яку ти створила для нас», — пишуть засновники візуальної школи на своїй сторінці в Facebook.

Нижче — підбірка робіт Анни Іваненко, які перемогли на конкурсі:

Робота Анни Іваненко для Projector

Про конкурс

iJungle Illustration Awards — європейський конкурс з ілюстрації. В ньому можуть брати участь ілюстратори, агенства, студенти і викладачі з усього світу. У журі конкурсу відомі в світі ілюстратори та арт-директори.

Золото Альони Шостко та Анни Іваненко — це не перші нагороди, які отримувала Україна на iJungle Illustration Awards. У 2018 році премії удостоїлася Тетяна Якунова. Вона отримала перемогу у категорії Commercial із проєктом для студії Mixmax.

Джерела: 1, 2


А ми нагадуємо, що до 5 лютого триває прийом анкет для участі в X-Ray Marketing Awards.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.