Творчість на карантині: велетенські тварини та крихітні інтер’єри

Тварини-гіганти захоплюють місто!

В той час, як люди в усьому світі змушені лишатися вдома, російський художник Вадим Соловйов на своїх картинах уявляє іншу, химерну, реальність, де спустілими міськими вулицями розгулюють велетенські тварини. Від голуба завбільшки з багатоповерхівку до кракена, що вліз у автобус. Композиції варіюються від цікавих та сюрреалістичних до дещо моторошних. Фоном для картин стало місто Санкт-Петербург.

У час пандемії, як і багато інших речей, ці зображення набули нового сенсу. Зараз, коли людство призупинило шум та метушню свого повсякденного життя, у багатьох містах світу на пусті вулиці дійсно вийшли дикі звірі. І велетенські тварини Соловйова просто не можуть не навести на роздуми про стан дикої природи у наш час.

Переглянути всі картини художника з тваринами-гігантами можна у його Інстаграмі, де кожна з них супроводжується коротенькою розповіддю від автора.

Крихітні інтер’єри, що ховаються за розетками

Японський креатор Кійотака Міцукоші (Kiyotaka Mizukoshi), який працює під псевдонімом Mozu, та його однойменна студія створюють неймовірні крихітні приміщення з вражаючою деталізацією. Ця ініціатива розпочалася як творче завдання, в рамках якого Mozu відтворив у мініатюрі власну кімнату, не забувши жодної дрібниці. Він навіть зробив мініатюрну копію стосу журналів, що були у нього в кімнаті, разом з усім їх контентом.

І на цьому його зацікавлення мініатюрами не вичерпалося, оскільки потім він почав створювати крихітні інтер’єри, ховаючи їх за електричними розетками, які стали наче дверцята в паралельний (і дуже симпатичний) світ. Просто виникає бажання зменшитися та поселитися там.

Роботи Mozu настільки деталізовані, що там можна знайти навіть крихітні мікрохвильові печі чи комп’ютери. І кінцевий результат – не єдине, що привернуло до себе увагу онлайн-публіки, адже креатор також публікує відео, де показує, яким чином всі ці крихітні інтер’єри було змайстровано. Наприклад, як він робить освітлення у міні-кімнатах.

Ознайомитися докладніше з його роботами можна тут.

Трохи креативу від Land Rover

До креативності вдалася також автомобільна компанія Land Rover разом з агенцією Spark44, яка створила серію постів в соціальних медіа з тегом #StayInStayAdventurous. Креатори запропонували автолюбителям майструвати Лендровери з усякої всячини та публікувати те, що вийшло. Цим вони хотіли нагадати водіям, що знаходити пригоди можна навіть тоді, коли машина стоїть замкнена в гаражі.

Характерний обрис Land Rover Defender дійсно нескладно впізнати, з чого б його не майстрували: з садових інструментів, ремонтного приладдя, значків на екрані ноутбука чи з харчів, приправивши їх вже місцями майже дефіцитним туалетним папером.

Слід зазначити, що креативних за час карантину ми мали змогу побачити чимало: від музею для гризунів до музичних інструментів з води, електрики та папужок.

Джерело 1, 2, 3

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...