Флешмоб #мистецтвовдома

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома.

Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись під час карантину.

Суть флешмобу: відтворити одну з картин відомих художників у домашніх умовах, опублікувати в соцмережі Instagram з хештегом #мистецтвовдома. Учасники вже повторили роботи Леонардо да Вінчі, Фріди Кало, Караваджо, Рене Магрітта і інших живописців.

Фото на головній: Unsplash

Джерело

Нагадаємо, що нещодавно медіасервіс MEGOGO запустив інтерактивний канал, який закликає бути вдома. Канал [М] #stayhome HD, який зібрав найдобріші фільми про дружбу та любов.

А файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується. Для цього він створив платформу онлайн-живопису Color Push.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

NASA at Home

Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку відео, подкастів, електронних книжок і навіть тури у віртуальній та доповненій реальності.