Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

Хмарний файлообмінник WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної унікальної картини цифровими фарбами поки вони чекають на завантаження файлу. Тобто перетворити очікування на медитативний та творчий момент.

Цифровий художник та програміст Зак Ліберман (Zach Lieberman) та креативна студія сервісу WeTransfer разом створили Color Push. Ця платформа онлайн-живопису дозволяє користувачам творчо перепочити, доки їхні файли мандрують крізь мережу. Відкривається вона у браузері й пропонує користувачеві свої шпалери в якості чистого полотна для створення власної картини за допомогою набору пензлів з різними функціями. На написання картини користувач отримує 90 секунд, щоб виразити свої почуття та у процесі присвятити трохи часу медитативним роздумам.

За словами Лібермана, їм спало на думку 5–6 ідей, з яких вони обрали наймедитативнішу.

«Сервіс WeTransfer не хоче, щоб ви аж надто довго лишалися на їх сайті. Ви передаєте файл та йдете собі далі. Тож ідея полягала у хвилинці творчості».

«Натхненням для проєкту стали експерименти, які я ставив у своєму Інстаграмі», — пояснив художник. За допомогою Color Push він спробував візуалізувати, що буде, якщо кинути камінь у ставок.

Відповідно, процес малювання цифровими фарбами у Color Push був задуманий як імітація живопису аквареллю. Використовуючи шість кнопок-пензлів, на полотні можна відтворити різні спеціальні ефекти та текстури. Одна кнопка дає насичений колір, інша — прозорий, ще інша створює розмиті напівтони. Саме полотно також можна посунути чи розмити його кольори.

Розробники сподіваються, що користувачам буде цікаво експериментувати з різними пензлями та ефектами так, як їм підказують творче чуття та інтуїція. А також, що це допоможе їм відпочити та хоч ненадовго викинути з голови повсякденну рутину. По завершенню відведених на творчість 90 секунд свій унікальний витвір можна зберегти та завантажити його з хештегом #colorpush у онлайн-галерею, яка постійно поповнюється.

Трохи творчої свободи

«Частина цього задуму полягає в тому, щоб досягти такого стану, коли творчість та демонстрація своїх робіт стають чимось абсолютно природним. У свідомості кожного є куток, заповнений негативом та голосами, які тільки й роблять, що критикують. Але насправді ви не мусите слухати ці голоси. Натомість ви можете керуватися лише власною інтуїцією та присвятити себе творчій грі. Нам потрібно перетнути ту межу, що відділяє зародження ідеї від її втілення у життя», — заявив Ліберман.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...