Хмарний файлообмінник WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної унікальної картини цифровими фарбами поки вони чекають на завантаження файлу. Тобто перетворити очікування на медитативний та творчий момент.

Цифровий художник та програміст Зак Ліберман (Zach Lieberman) та креативна студія сервісу WeTransfer разом створили Color Push. Ця платформа онлайн-живопису дозволяє користувачам творчо перепочити, доки їхні файли мандрують крізь мережу. Відкривається вона у браузері й пропонує користувачеві свої шпалери в якості чистого полотна для створення власної картини за допомогою набору пензлів з різними функціями. На написання картини користувач отримує 90 секунд, щоб виразити свої почуття та у процесі присвятити трохи часу медитативним роздумам.

За словами Лібермана, їм спало на думку 5–6 ідей, з яких вони обрали наймедитативнішу.

«Сервіс WeTransfer не хоче, щоб ви аж надто довго лишалися на їх сайті. Ви передаєте файл та йдете собі далі. Тож ідея полягала у хвилинці творчості».

«Натхненням для проєкту стали експерименти, які я ставив у своєму Інстаграмі», — пояснив художник. За допомогою Color Push він спробував візуалізувати, що буде, якщо кинути камінь у ставок.

Відповідно, процес малювання цифровими фарбами у Color Push був задуманий як імітація живопису аквареллю. Використовуючи шість кнопок-пензлів, на полотні можна відтворити різні спеціальні ефекти та текстури. Одна кнопка дає насичений колір, інша — прозорий, ще інша створює розмиті напівтони. Саме полотно також можна посунути чи розмити його кольори.

Розробники сподіваються, що користувачам буде цікаво експериментувати з різними пензлями та ефектами так, як їм підказують творче чуття та інтуїція. А також, що це допоможе їм відпочити та хоч ненадовго викинути з голови повсякденну рутину. По завершенню відведених на творчість 90 секунд свій унікальний витвір можна зберегти та завантажити його з хештегом #colorpush у онлайн-галерею, яка постійно поповнюється.

Трохи творчої свободи

«Частина цього задуму полягає в тому, щоб досягти такого стану, коли творчість та демонстрація своїх робіт стають чимось абсолютно природним. У свідомості кожного є куток, заповнений негативом та голосами, які тільки й роблять, що критикують. Але насправді ви не мусите слухати ці голоси. Натомість ви можете керуватися лише власною інтуїцією та присвятити себе творчій грі. Нам потрібно перетнути ту межу, що відділяє зародження ідеї від її втілення у життя», — заявив Ліберман.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

NASA at Home

Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку відео, подкастів, електронних книжок і навіть тури у віртуальній та доповненій реальності.