Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в гарнітурі Furfit представлено 5 предметів, повідомляє Designboom.

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Наприклад, ніжки журнального столика Heracles перетворюються в 5 гантелів вагою від 2 до 5 кг, а більш легкі обважнювачі (вагою від 0,5 до 2 кг) можна вийняти з вішалки для верхнього одягу Epimedes. Високий табурет Iasius можна повернути набік і використовувати як штангу, а знімну верхню частину прикроватного столика Idas — як гирю. Упори ж для віджимань «заховані» в парі стільців із напівсферичними сидіннями. У меблів використовується проста гвинтова система, яка дозволяє легко додавати і прибирати деталі, змінюючи вагу і функцію об’єкта.

дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів-спортінвентар

Ідея створити меблі-спортінвентар народилася під час карантину, коли багато хто з нас змушений був облаштовувати вдома не тільки офіси, а й спортзали. Засновник H-O-TT Люка Белтрамі розповів, що живе в типовій невеликій нідерландській квартирі, в якій тренуватися особливо ніде. Тому разом зі своїми колегами він почав шукати шляхи нового застосування меблів, які зазвичай обмежують свободу переміщення.

На даний момент колекція носить суто концептуальний характер, але в H-O-TT сподіваються знайти інвестора для її виробництва. Розробники планують представити гарнітур на Міланському тижні дизайну в 2022 році. Меблі-спортінвентар будуть доступні в трьох різних стилях: від вишуканої версії з латуні, мармуру і дуба до більш грайливої інтерпретації з використанням яскравих кольорів терраццо і смоли. Також планується зробити гарнітур-recycle з перероблених матеріалів.

Джерело


Читайте також:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.