Открытка Козел  (Цап-Картка)

Открытка “Козел” ( по-украински Цап-Картка) является частью коллекции и представляет Год зеленой козы

С Открыткой Козлом каждый пользователь может лично приобщиться к поискам символа года. На внутреннем развороте есть подсказка – «Сложите открытку веером и получите своего Козла». Хотя, те, кто полагается на свою интуицию, могут и без подсказок следовать за линиями сгиба.

 

 

 

 

 

 

Открытку Козел можно использовать как обычное поздравление наслаждаясь растительными орнаментами или трансформировать ее в украшение в виде козьей маски. Декоративного Козла можно повесить на елку или на стену.

 

Особенность дизайна состоит в том, как с помощью простой геометрии можно добиться удивительных превращений.

 

Травяные орнаменты созданы по мотивам Петриковской росписи.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Митці, як завжди, у пошуках нових можливостей, навіть на карантині. Аби зрозуміти, як переживають ізоляцію співвітчизники, арт-консультантка, менеджерка культурних проєктів ...