Открытка Козел  (Цап-Картка)

Открытка “Козел” ( по-украински Цап-Картка) является частью коллекции и представляет Год зеленой козы

С Открыткой Козлом каждый пользователь может лично приобщиться к поискам символа года. На внутреннем развороте есть подсказка – «Сложите открытку веером и получите своего Козла». Хотя, те, кто полагается на свою интуицию, могут и без подсказок следовать за линиями сгиба.

 

 

 

 

 

 

Открытку Козел можно использовать как обычное поздравление наслаждаясь растительными орнаментами или трансформировать ее в украшение в виде козьей маски. Декоративного Козла можно повесить на елку или на стену.

 

Особенность дизайна состоит в том, как с помощью простой геометрии можно добиться удивительных превращений.

 

Травяные орнаменты созданы по мотивам Петриковской росписи.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».