Аппетитная киноупаковка

Kino — это комбинированный вегетарианский ресторан, бар и кинотеатр в Гётеборге, Швеция. Дизайнер Густав Карлссон придумал, как могла бы выглядеть упаковка для блюд ресторана на вынос. Основной фокус был сделан на экологичности и ощущениях клиентов.

Фото: packagingoftheworld.com

Дизайнеру предстояло создать простую в использовании упаковку, которая бы подошла к существующему меню Kino. Из неё должно быть приятно есть, вне зависимости от того, где вы находитесь — в ближайшем парке или в офисе.

Фото: packagingoftheworld.com

В результате были разработаны три разные коробки с интегрированными ручками. Одна — для основного блюда, вторая — для супов и рагу, и третья — для салата или хлеба. Вдохновением для дизайна стали винтажные сумки для фотоаппаратов. В проекте использован экологичный картон с крахмальной подложкой.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...