Кроссовки для ловли покемонов (ВИДЕО)

Смарт-кроссовки, которые управляются посредством мобильного приложения, помогут искать и ловить покемонов. Для этого «умная» обувь будет оснащена специальными светодиодными дисплеями и датчиками.

Кроссовки смогут определить местоположение пользователя и направить его в нужную сторону. При приближении к обнаруженным монстрам они будут вибрировать.

Обувь будет водонепроницаемой, а также сможет подзаряжаться «по воздуху».

Пока идея существует только как концепт, но источники сообщают, что очень скоро начнется кампания по сбору средств. Смарт-кроссовки предполагается выпустить в трех вариантах расцветки. Приобрести их в розничной продаже можно будет за 200 долл.


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2016/08/2/135438.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.