Кроссовки для ловли покемонов (ВИДЕО)

Смарт-кроссовки, которые управляются посредством мобильного приложения, помогут искать и ловить покемонов. Для этого «умная» обувь будет оснащена специальными светодиодными дисплеями и датчиками.

Кроссовки смогут определить местоположение пользователя и направить его в нужную сторону. При приближении к обнаруженным монстрам они будут вибрировать.

Обувь будет водонепроницаемой, а также сможет подзаряжаться «по воздуху».

Пока идея существует только как концепт, но источники сообщают, что очень скоро начнется кампания по сбору средств. Смарт-кроссовки предполагается выпустить в трех вариантах расцветки. Приобрести их в розничной продаже можно будет за 200 долл.


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2016/08/2/135438.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...