На прошедшей неделе новостей было до странного немного. Пчелка представляет их вам.

? У некоторых пользователей доступна очень полезная вещь – кросс-постинг лайв-видео страницы в привязанный инстаграм-аккаунт. Работает только с десктопа – проверьте, может и у вас есть. Кросс-постинг на другие страницы по идее должен быть точно.

? Facebook работает над некой штукой под названием Place Curation – по идее, она призвана сделать процесс создания мест, чтобы на них отмечаться, проще. Поживем – увидим.

? Снова начали тестировать возможность привязать какую-то песню к профилю – как в контактике. Вот, допустим, вы такой весь из себя серьезный маркетолог, лектор и ментор, а в профиле у вас Lil Uzi или типа того.

Источник: DgBee

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...