90 лучших стартапов по версии Publicis

Publicis Groupe составила список 90 самых инновационных стартапов года Viva Technology conference в Париже, пишет.

Отмечается, что шорт-лист состоял из абсолютно разных проектов – от сервисов в области здравоохранения до предложений использовать технологию, делающую арт-рынок более прозрачным.

К примеру, среди британских компаний победили Rezonence, сервис, который помогает издателям справиться с растущей волной блокировки рекламы, и SoPost, помогающий превратить тестирующего продукцию человека в клиента.   

Rezonence FreeWall Publicis 90

 

SoPost Introduction

Полностью список стартапов можно посмотреть на специальном сайте Publicis Groupe.
Подробнее:

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.

Компанія Jaguar Land Rover створює алгоритм від захитування в машині

Компанія Jaguar Land Rover планує навчити автономні машини адаптувати свій стиль водіння так, щоб пасажирів не нудило під час поїздки в машині.