У ці зимові свята Cadbury Dairy Milk нагадує всім, але насамперед канадцям, не забути зателефонувати мамі.

В рамках цієї ініціативи вони розмістили у людному парку Трініті-Беллвудс у центрі Торонто телефонну будку у типово британському стилі. От тільки не червону, а бузкову. Кожен бажаючий міг зайти та безкоштовно зателефонувати близькій людині, у якому б куточку світу вона зараз не була. А коли людина, завершивши розмову, чіпляла слухавку на місце, для неї з віконечка вискакував батончик Cadbury Dairy Milk.

Телефонна будка ані хвилини не простояла пустою.

У цей святковий час бренд вирішив не робити типової реклами, а дати людям дещо дорогоцінне, що вони змогли б розділити з близькими: трохи часу.

«Замість того, щоб голосно вихваляти себе перед споживачами, ми вирішили дати їм самим можливість поговорити», – пояснив Браян Мюррей, креативний директор Ogilvy Canada, який дуже добре знає, як складно достукатися до людей, коли їх вже нудить від святкової реклами.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.