Whiskas та Samsung пропонують робити з коробок хатки для котів

Кожен, у кого є кіт знає, що в якому б онлайн-магазині ви не робили свої покупки, якщо замовлення доставлять в коробці, для домашнього улюбленця це буде веселий день. Допитливішої за кота домашньої тваринки ще пошукати треба, тож кожна киця швидко перетворює картонну коробку на свою персональну іграшку. Взявши це до уваги, компанія Whiskas запропонувала котам (та їх хазяям) Curiosity Boxes – своєрідну безкоштовну іграшку, щоб гратися з домашніми улюбленцями, не виходячи з дому.

Ця кампанія, створена агенцією AlmapBBDO, була запущена Whiskas в Бразилії спільно з Petlove, яка в цій країні є найбільшою мережею магазинів, що продають товари для тварин. Кожен покупець, який придбає 40 пакетів з котячим кормом, отримає на додачу до нього «коробку для допитливих». Ця багатофункціональна упаковка спроєктована таким чином, щоб люди могли робити з коробок хатки для котів. Кожну таку коробку можна перетворити на ракету, літачок чи підводний човен, про що докладно пояснюється в інструкції, яка додається до коробки.

Марсело Ногейра (Marcelo Nogueira), креативний директор AlmapBBDO, зазначив: «Коти – безмежно допитливі створіння. Вони люблять досліджувати нові місця, і тому для них пуста коробка сповнена безліччю можливостей. Це й наштовхнуло креативну команду на те, щоб зробити з простої картонної коробки об’єкт для гри».

Коробка від телевізора перетворюється…

Телевізори – великі штуки, і запаковані вони дуже ретельно. Тож було б чудово, якби з цієї громіздкої упаковки можна було зробити щось корисне. Полицю, наприклад. Чи хатку для кота. Мабуть, ця думка не оминула й креативну команду Samsung, оскільки ця компанія оголосила, що її телевізори з серії Lifestyle тепер будуть випускатися в еко-упаковці, щоб зменшити вплив на довкілля. Кампанія стосується телевізорів Serif (той, що з полицею), Frame (схожий на раму для картини) та Sero (який крутиться).

Задум полягає в тому, що після того, як користувач встановить свій новий телевізор, він може змайструвати з коробки ще щось корисне в господарстві (тобто будку для кота). Коробка з гофрованого картону містить перфорацію там, де її треба розрізати чи зігнути. До неї додається інструкція, керуючись якою, умільці, у яких руки з плечей ростуть, зможуть на дозвіллі робити з коробок хатки для котів.

Щоправда, слід зазначити, що на кожному з цих предметів логотип товару опиниться на найпомітнішому місці. Тож, якщо хто не хоче робити компанії безкоштовну рекламу у своїй домівці, йому варто буде ще й балончиком із фарбою запастися.

Навіть компанія HBO свого часу позиціонувала коробки як надзвичайно корисну річ. От тільки ті будки призначалися людям, не котам.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.