Whiskas та Samsung пропонують робити з коробок хатки для котів

Кожен, у кого є кіт знає, що в якому б онлайн-магазині ви не робили свої покупки, якщо замовлення доставлять в коробці, для домашнього улюбленця це буде веселий день. Допитливішої за кота домашньої тваринки ще пошукати треба, тож кожна киця швидко перетворює картонну коробку на свою персональну іграшку. Взявши це до уваги, компанія Whiskas запропонувала котам (та їх хазяям) Curiosity Boxes – своєрідну безкоштовну іграшку, щоб гратися з домашніми улюбленцями, не виходячи з дому.

Ця кампанія, створена агенцією AlmapBBDO, була запущена Whiskas в Бразилії спільно з Petlove, яка в цій країні є найбільшою мережею магазинів, що продають товари для тварин. Кожен покупець, який придбає 40 пакетів з котячим кормом, отримає на додачу до нього «коробку для допитливих». Ця багатофункціональна упаковка спроєктована таким чином, щоб люди могли робити з коробок хатки для котів. Кожну таку коробку можна перетворити на ракету, літачок чи підводний човен, про що докладно пояснюється в інструкції, яка додається до коробки.

Марсело Ногейра (Marcelo Nogueira), креативний директор AlmapBBDO, зазначив: «Коти – безмежно допитливі створіння. Вони люблять досліджувати нові місця, і тому для них пуста коробка сповнена безліччю можливостей. Це й наштовхнуло креативну команду на те, щоб зробити з простої картонної коробки об’єкт для гри».

Коробка від телевізора перетворюється…

Телевізори – великі штуки, і запаковані вони дуже ретельно. Тож було б чудово, якби з цієї громіздкої упаковки можна було зробити щось корисне. Полицю, наприклад. Чи хатку для кота. Мабуть, ця думка не оминула й креативну команду Samsung, оскільки ця компанія оголосила, що її телевізори з серії Lifestyle тепер будуть випускатися в еко-упаковці, щоб зменшити вплив на довкілля. Кампанія стосується телевізорів Serif (той, що з полицею), Frame (схожий на раму для картини) та Sero (який крутиться).

Задум полягає в тому, що після того, як користувач встановить свій новий телевізор, він може змайструвати з коробки ще щось корисне в господарстві (тобто будку для кота). Коробка з гофрованого картону містить перфорацію там, де її треба розрізати чи зігнути. До неї додається інструкція, керуючись якою, умільці, у яких руки з плечей ростуть, зможуть на дозвіллі робити з коробок хатки для котів.

Щоправда, слід зазначити, що на кожному з цих предметів логотип товару опиниться на найпомітнішому місці. Тож, якщо хто не хоче робити компанії безкоштовну рекламу у своїй домівці, йому варто буде ще й балончиком із фарбою запастися.

Навіть компанія HBO свого часу позиціонувала коробки як надзвичайно корисну річ. От тільки ті будки призначалися людям, не котам.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...