Whiskas та Samsung пропонують робити з коробок хатки для котів

Кожен, у кого є кіт знає, що в якому б онлайн-магазині ви не робили свої покупки, якщо замовлення доставлять в коробці, для домашнього улюбленця це буде веселий день. Допитливішої за кота домашньої тваринки ще пошукати треба, тож кожна киця швидко перетворює картонну коробку на свою персональну іграшку. Взявши це до уваги, компанія Whiskas запропонувала котам (та їх хазяям) Curiosity Boxes – своєрідну безкоштовну іграшку, щоб гратися з домашніми улюбленцями, не виходячи з дому.

Ця кампанія, створена агенцією AlmapBBDO, була запущена Whiskas в Бразилії спільно з Petlove, яка в цій країні є найбільшою мережею магазинів, що продають товари для тварин. Кожен покупець, який придбає 40 пакетів з котячим кормом, отримає на додачу до нього «коробку для допитливих». Ця багатофункціональна упаковка спроєктована таким чином, щоб люди могли робити з коробок хатки для котів. Кожну таку коробку можна перетворити на ракету, літачок чи підводний човен, про що докладно пояснюється в інструкції, яка додається до коробки.

Марсело Ногейра (Marcelo Nogueira), креативний директор AlmapBBDO, зазначив: «Коти – безмежно допитливі створіння. Вони люблять досліджувати нові місця, і тому для них пуста коробка сповнена безліччю можливостей. Це й наштовхнуло креативну команду на те, щоб зробити з простої картонної коробки об’єкт для гри».

Коробка від телевізора перетворюється…

Телевізори – великі штуки, і запаковані вони дуже ретельно. Тож було б чудово, якби з цієї громіздкої упаковки можна було зробити щось корисне. Полицю, наприклад. Чи хатку для кота. Мабуть, ця думка не оминула й креативну команду Samsung, оскільки ця компанія оголосила, що її телевізори з серії Lifestyle тепер будуть випускатися в еко-упаковці, щоб зменшити вплив на довкілля. Кампанія стосується телевізорів Serif (той, що з полицею), Frame (схожий на раму для картини) та Sero (який крутиться).

Задум полягає в тому, що після того, як користувач встановить свій новий телевізор, він може змайструвати з коробки ще щось корисне в господарстві (тобто будку для кота). Коробка з гофрованого картону містить перфорацію там, де її треба розрізати чи зігнути. До неї додається інструкція, керуючись якою, умільці, у яких руки з плечей ростуть, зможуть на дозвіллі робити з коробок хатки для котів.

Щоправда, слід зазначити, що на кожному з цих предметів логотип товару опиниться на найпомітнішому місці. Тож, якщо хто не хоче робити компанії безкоштовну рекламу у своїй домівці, йому варто буде ще й балончиком із фарбою запастися.

Навіть компанія HBO свого часу позиціонувала коробки як надзвичайно корисну річ. От тільки ті будки призначалися людям, не котам.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

Як змінилося споживання відео на YouTube під час карантину і що брендам з цим робити — дослідження

Як змінилося споживання відео на YouTube під час карантину і що брендам з цим робити — дослідження

Відтоді, як обсяг трафіку на YouTube збільшився на 30% за перші 2 тижні карантину, стало зрозуміло, що у сфері відеоконтенту ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic ...

Мозковий штурм остаточно застарів. Прийшов час вільної дискусії

Мозковий штурм остаточно застарів. Прийшов час вільної дискусії

Класичний мозковий штурм як інструмент пошуку нових ідей сьогодні під великим питанням. Чим його замінити, які інструменти для пошуку нових ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.