Whiskas та Samsung пропонують робити з коробок хатки для котів

Кожен, у кого є кіт знає, що в якому б онлайн-магазині ви не робили свої покупки, якщо замовлення доставлять в коробці, для домашнього улюбленця це буде веселий день. Допитливішої за кота домашньої тваринки ще пошукати треба, тож кожна киця швидко перетворює картонну коробку на свою персональну іграшку. Взявши це до уваги, компанія Whiskas запропонувала котам (та їх хазяям) Curiosity Boxes – своєрідну безкоштовну іграшку, щоб гратися з домашніми улюбленцями, не виходячи з дому.

Ця кампанія, створена агенцією AlmapBBDO, була запущена Whiskas в Бразилії спільно з Petlove, яка в цій країні є найбільшою мережею магазинів, що продають товари для тварин. Кожен покупець, який придбає 40 пакетів з котячим кормом, отримає на додачу до нього «коробку для допитливих». Ця багатофункціональна упаковка спроєктована таким чином, щоб люди могли робити з коробок хатки для котів. Кожну таку коробку можна перетворити на ракету, літачок чи підводний човен, про що докладно пояснюється в інструкції, яка додається до коробки.

Марсело Ногейра (Marcelo Nogueira), креативний директор AlmapBBDO, зазначив: «Коти – безмежно допитливі створіння. Вони люблять досліджувати нові місця, і тому для них пуста коробка сповнена безліччю можливостей. Це й наштовхнуло креативну команду на те, щоб зробити з простої картонної коробки об’єкт для гри».

Коробка від телевізора перетворюється…

Телевізори – великі штуки, і запаковані вони дуже ретельно. Тож було б чудово, якби з цієї громіздкої упаковки можна було зробити щось корисне. Полицю, наприклад. Чи хатку для кота. Мабуть, ця думка не оминула й креативну команду Samsung, оскільки ця компанія оголосила, що її телевізори з серії Lifestyle тепер будуть випускатися в еко-упаковці, щоб зменшити вплив на довкілля. Кампанія стосується телевізорів Serif (той, що з полицею), Frame (схожий на раму для картини) та Sero (який крутиться).

Задум полягає в тому, що після того, як користувач встановить свій новий телевізор, він може змайструвати з коробки ще щось корисне в господарстві (тобто будку для кота). Коробка з гофрованого картону містить перфорацію там, де її треба розрізати чи зігнути. До неї додається інструкція, керуючись якою, умільці, у яких руки з плечей ростуть, зможуть на дозвіллі робити з коробок хатки для котів.

Щоправда, слід зазначити, що на кожному з цих предметів логотип товару опиниться на найпомітнішому місці. Тож, якщо хто не хоче робити компанії безкоштовну рекламу у своїй домівці, йому варто буде ще й балончиком із фарбою запастися.

Навіть компанія HBO свого часу позиціонувала коробки як надзвичайно корисну річ. От тільки ті будки призначалися людям, не котам.

Джерело 1, 2

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...