Черный ящик HBO: коробка в качестве приза в конкурсе

Компании HBO пришла в голову гениальная идея: сделать коробку, в которую можно прятаться, чтобы спокойно посмотреть телевизор.

Этот «черный ящик» был заявлен в качестве главного приза в соревновании для американских студентов. Ведь тем, кто вынуждены делить с кем-то еще комнату в общежитии, не так-то просто найти немного уединения.

Идея заключается в том, что вы ложитесь на кровать, надеваете на себя коробку и смотрите со смартфона, что хотите, не беспокоясь, что ваш сосед будет все время заглядывать вам через плечо. Слышимость, правда, никуда не денется. Это же обычный картон.

Промо-ролик на полном серьезе расписывает такие достоинства коробки как «парные камеры для ног», полочка внутри и прорези для вентиляции. А также ее портативность.

«Используя новейшие картонные технологии, мы взяли картонную коробку… и выкрасили ее в черный цвет», – невозмутимо вещает реклама.

Чтобы выиграть эту расчудесную коробку, американским студентам предстоит убедительно объяснить, зачем она им нужна. В качестве поощрительных призов (потому что одной только коробкой привередливые студенты почему-то не прельщаются) компания предлагает Apple AirPods, футболки с логотипом HBO и наклейки.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Plan B: унікальний дім на глибині 15 метрів

Пропонуємо вашій увазі невелику подорож на глибину 15 метрів і нижче вглиб земної кулі. Тут розкинувся автономний дім, який за ...

Альтернативний шлях еволюції: стартувала рекламна кампанія від першого натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Стартує нова комунікаційна кампанія Borjomi, присвячена 130-річчю бренду

Borjomi святкує 130-річчя з моменту, коли у Парку мінеральних вод, сучасний Боржомі-Хараґаулі, розпочав свою роботу перший розливний завод. Сьогодні бренд ...