Виртуальная гоночная трасса в реальной песочнице (ВИДЕО)

Особенность акции не только в том, что взрослые люди могут вспомнить детство, копаясь в песке, но и в точной связи реального и виртуального миров – в VR-приложение введены данные настоящей песочницы с оригинальным рельефом, который создает сам пользователь.

На данный момент на сайте доступен список мест, где можно построить свой песчаный трек и выбрать автомобиль определенного цвета. Кампания началась 24 февраля и продлится до 7 апреля, создана для продвижения новой Audi Q5 и разработана в сотрудничестве с креативным агентством POL.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/02/28/158280.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.