Нещодавно, саме як 2019 рік добігає кінця, мережа Burger King вирішила розкрити нам одну таємницю: щоб довести, що їх Воппер більший за Біг-Мак конкурентів з McDonald’s, у всій своїй цьогорічній рекламі вони сховали по одному Біг-Маку «за спиною» у Воппера.

Воппер позиціонується як ситніший варіант для тих, кому кортить фаст-фуду. І мережа Burger King вирішила наочно показати, що це дійсно так.

У кожній рекламній роботі (друкованій, зовнішній, телевізійній тощо), створеній агенцією BBH для Burger King, креатори сховали по Біг-Маку, розмістивши його прямо позаду від Воппера. Але, враховуючи солідні габарити Воппера, «конкурента» видно не було взагалі.

Ян Гартфілд, креативний директор BBH London, так прокоментував цю витівку року: «Сховати в нашій рекламі за 2019 рік товар конкурента і зробити це так, щоб ніхто не здогадався, було однією з найцікавіших ідей, які ми реалізували. Звісно, ідея порівняння товарів далеко не нова, але завдяки творчому мисленню та зухвалій медіа-стратегії нам вдалося її осучаснити. Ми це любимо!»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...