Нещодавно, саме як 2019 рік добігає кінця, мережа Burger King вирішила розкрити нам одну таємницю: щоб довести, що їх Воппер більший за Біг-Мак конкурентів з McDonald’s, у всій своїй цьогорічній рекламі вони сховали по одному Біг-Маку «за спиною» у Воппера.

Воппер позиціонується як ситніший варіант для тих, кому кортить фаст-фуду. І мережа Burger King вирішила наочно показати, що це дійсно так.

У кожній рекламній роботі (друкованій, зовнішній, телевізійній тощо), створеній агенцією BBH для Burger King, креатори сховали по Біг-Маку, розмістивши його прямо позаду від Воппера. Але, враховуючи солідні габарити Воппера, «конкурента» видно не було взагалі.

Ян Гартфілд, креативний директор BBH London, так прокоментував цю витівку року: «Сховати в нашій рекламі за 2019 рік товар конкурента і зробити це так, щоб ніхто не здогадався, було однією з найцікавіших ідей, які ми реалізували. Звісно, ідея порівняння товарів далеко не нова, але завдяки творчому мисленню та зухвалій медіа-стратегії нам вдалося її осучаснити. Ми це любимо!»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...