Від сітки з цибулею до історії кохання: Samsung перетворює фото на фільми

Вчора Samsung запустив нову кампанію під назвою Inspired by a True Photo. На відміну від усіх фотокампаній, що їй передували, вона розглядає мистецтво любительської фотографії з протилежного боку. Демонструючи фото, зроблені користувачами смартфонів Samsung, вона позиціонує їх не як кінцевий результат креативного процесу, а навпаки – як його початок. Скориставшись цією оригінальною концепцією, розробленою агенцією Mother London, Samsung перетворює фото на фільми. Таким чином компанія показує, як один-єдиний момент, впійманий на фотографії, здатен надихнути на створення чогось іншого – музики, відео тощо.

Першим зображенням, перетвореним на мініфільм, стало цілком реальне фото «Цибуля», зроблене на смартфоні Samsung. А от промовідео перетворилося на прекрасну, лаконічну та зворушливу історію про двох закоханих, які працюють через дорогу одне від одного в ресторанах-конкурентах.

Режисером мініфільму став відомий своїм гумором та сюрреалізмом Сем Гіббард (Sam Hibbard) з продакшн-компанії Somesuch London.

Режисер так прокоментував цей проєкт: «Нам рідко випадає креативна свобода шукати натхнення в речах, які зазвичай лишаються нами непомічені. Просто торба з цибулею, що ж тут такого? Але потім ти замислюєшся і бачиш, що цей всюдисущий овоч – то спільна ланка в багатьох культурах, він здатен викликати сльози на очах і єднати людей. За кожним креативним рішенням в цьому відео стоїть натхнення, знайдене в одній фотографії, яка показала мені, що натхнення можна побачити в звичайнісіньких буденних речах, з якими ми стикаємося щодня».

Все починається з користувацького контенту

Платформа Inspired by a True Photo, запущена одночасно з випуском моделі Samsung Galaxy S20 FE, спирається на простий, але ефективний підхід: взяти створене користувачами зображення та зробити його початком креативного процесу.

Тому Samsung і перетворює фото на фільми або інші креативні роботи. Відповідно, компанія заохочує користувачів публікувати свої фото з хештегом #withGalaxy заради шансу, що саме їх робота буде обраною як джерело натхнення для чогось нового.

Алекс Конавей (Alex Conaway), бренд-директор з маркетингу мобільних пристроїв Samsung Electronics UK, зазначив: «Ця платформа показала нам, що один-єдиний кадр здатен надихнути на створення неймовірної креативної роботи – музичного треку, комедійного скетч-шоу, колекції посуду тощо. В той час, коли вся індустрія переконана, що фото – це кінцева точка, для нас історія лише починається. Ми робимо стрибок, щоб підхопити та продовжити діалог там, де інші бренди його закінчують. Прекрасне відео Сема – лише початок цієї історії, і ми з нетерпінням чекаємо, на що ще надихнуть нас фото #withGalaxy».

Джерело

Втім, на творчість здатна надихнути не лише цибуля

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Nebo на культурній орбіті:

Nebo на культурній орбіті: знову про Netflix, хроніки Twitter та планета, яка має три сонця

Привіт, земляни! Святковий настрій потроху закінчується, чого не скажеш про новини і тренди. Доносимо коротко і по суті, аби не ...

Світ заслуговує на свідків. Кампанія Leica від TBWA\ Paris

Leica, легендарний німецький виробник фотообладнання, історія якого сягає понад 150 років, відзначає відданість фотографів, які відображають світ, у новій міжнародній ...

Сюрреалізм та незвідане: Shutterstock називає креативні тренди 2021

Ключові слова з пошукових запитів дозволили Shutterstock визначити, які креативні тренди зараз набирають популярність і стануть визначальними в 2021 році.