Від сітки з цибулею до історії кохання: Samsung перетворює фото на фільми

Вчора Samsung запустив нову кампанію під назвою Inspired by a True Photo. На відміну від усіх фотокампаній, що їй передували, вона розглядає мистецтво любительської фотографії з протилежного боку. Демонструючи фото, зроблені користувачами смартфонів Samsung, вона позиціонує їх не як кінцевий результат креативного процесу, а навпаки – як його початок. Скориставшись цією оригінальною концепцією, розробленою агенцією Mother London, Samsung перетворює фото на фільми. Таким чином компанія показує, як один-єдиний момент, впійманий на фотографії, здатен надихнути на створення чогось іншого – музики, відео тощо.

Першим зображенням, перетвореним на мініфільм, стало цілком реальне фото «Цибуля», зроблене на смартфоні Samsung. А от промовідео перетворилося на прекрасну, лаконічну та зворушливу історію про двох закоханих, які працюють через дорогу одне від одного в ресторанах-конкурентах.

Режисером мініфільму став відомий своїм гумором та сюрреалізмом Сем Гіббард (Sam Hibbard) з продакшн-компанії Somesuch London.

Режисер так прокоментував цей проєкт: «Нам рідко випадає креативна свобода шукати натхнення в речах, які зазвичай лишаються нами непомічені. Просто торба з цибулею, що ж тут такого? Але потім ти замислюєшся і бачиш, що цей всюдисущий овоч – то спільна ланка в багатьох культурах, він здатен викликати сльози на очах і єднати людей. За кожним креативним рішенням в цьому відео стоїть натхнення, знайдене в одній фотографії, яка показала мені, що натхнення можна побачити в звичайнісіньких буденних речах, з якими ми стикаємося щодня».

Все починається з користувацького контенту

Платформа Inspired by a True Photo, запущена одночасно з випуском моделі Samsung Galaxy S20 FE, спирається на простий, але ефективний підхід: взяти створене користувачами зображення та зробити його початком креативного процесу.

Тому Samsung і перетворює фото на фільми або інші креативні роботи. Відповідно, компанія заохочує користувачів публікувати свої фото з хештегом #withGalaxy заради шансу, що саме їх робота буде обраною як джерело натхнення для чогось нового.

Алекс Конавей (Alex Conaway), бренд-директор з маркетингу мобільних пристроїв Samsung Electronics UK, зазначив: «Ця платформа показала нам, що один-єдиний кадр здатен надихнути на створення неймовірної креативної роботи – музичного треку, комедійного скетч-шоу, колекції посуду тощо. В той час, коли вся індустрія переконана, що фото – це кінцева точка, для нас історія лише починається. Ми робимо стрибок, щоб підхопити та продовжити діалог там, де інші бренди його закінчують. Прекрасне відео Сема – лише початок цієї історії, і ми з нетерпінням чекаємо, на що ще надихнуть нас фото #withGalaxy».

Джерело

Втім, на творчість здатна надихнути не лише цибуля

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Організація Over the Bridge та Google AI створили нову пісню Nirvana

Хтозна, які б ще пісні написав Курт Кобейн, якби не вчинив самогубство. Але принаймні Google AI спробував заповнити цю пустку, створивши нову пісню Nirvana.