В Україні відбувся перший показ напівцифрового одягу в рамках Ukrainian Fashion Week

Дизайнерський бренд FINCH спільно зі студією FFFACE.ME презентували колекцію одягу з елементами доповненої реальності в рамках No Season Season Ukrainian Fashion Week.

 В рамках нового сезону Ukrainian Fashion Week студія розробників Instagram-фільтрів FFFACE.ME і дизайнерський бренд FINCH презентували нову колекцію напів-цифрового одягу: гості змогли побачити і активувати за допомогою Instagram-сторіз по 3 віртуальних принта, що наповнюють динамікою футболку і світшот. Всього 6 віртуальних образів на основі двох предметів одягу, а також 7-ий образ, що було створено у колаборації з Pepsi, було продемонстровано в рамках інтерактивної презентації, яка пройшла 1 вересня у Мистецькому Арсеналі.

FFFACE x FINCH AR clothing presentation UFW31 - В Україні відбувся перший показ напівцифрового одягу в рамках Ukrainian Fashion Week

Серія напів-віртуального одягу FFFACE.ME x FINCH доступна для всіх гостей UFW до 3 вересня у відкритому просторі в Мистецькому Арсеналі. Запрошення на останній день експозиції можна отримати на сторінках FINCH у соцмережах, а Instagram-фільтри для одягу та селфі доступні у Instagram FFFACE.ME.

FFFACE x FINCH AR clothing presentation UFW28 scaled - В Україні відбувся перший показ напівцифрового одягу в рамках Ukrainian Fashion Week

Дмитро Корнілов, співзасновник студії FFFACE.ME:

“Ця колекція одягу задовольняє основну базову потребу в 2020 році – створення контенту і отримання цифрових реакцій, тобто лайків. Маючи один фізичний предмет одягу ви отримуєте три цифрових лука, що важливо, оскільки кожен з нас має тисячі цифрових контактів в день і лише одиниці або десятки – фізичних “.

FFFACE x FINCH AR clothing presentation UFW10 - В Україні відбувся перший показ напівцифрового одягу в рамках Ukrainian Fashion Week

 Нагадаємо, минулого сезону UFW бренд FINCH та студія FFFACE.ME провели показ колекції віртуально, представивши нову лінійку одягу за допомогою доповненої реальності.

У липні 2020, у рамках цієї ж колаборації дизайнери презентували капсулу напів-цифрового одягу з принтами в доповненій реальності, які додають футуристичну 3D-анімацію до одягу при зйомці Instagram-сторіз.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...