В Україні відбувся перший показ напівцифрового одягу в рамках Ukrainian Fashion Week

Дизайнерський бренд FINCH спільно зі студією FFFACE.ME презентували колекцію одягу з елементами доповненої реальності в рамках No Season Season Ukrainian Fashion Week.

 В рамках нового сезону Ukrainian Fashion Week студія розробників Instagram-фільтрів FFFACE.ME і дизайнерський бренд FINCH презентували нову колекцію напів-цифрового одягу: гості змогли побачити і активувати за допомогою Instagram-сторіз по 3 віртуальних принта, що наповнюють динамікою футболку і світшот. Всього 6 віртуальних образів на основі двох предметів одягу, а також 7-ий образ, що було створено у колаборації з Pepsi, було продемонстровано в рамках інтерактивної презентації, яка пройшла 1 вересня у Мистецькому Арсеналі.

Серія напів-віртуального одягу FFFACE.ME x FINCH доступна для всіх гостей UFW до 3 вересня у відкритому просторі в Мистецькому Арсеналі. Запрошення на останній день експозиції можна отримати на сторінках FINCH у соцмережах, а Instagram-фільтри для одягу та селфі доступні у Instagram FFFACE.ME.

Дмитро Корнілов, співзасновник студії FFFACE.ME:

“Ця колекція одягу задовольняє основну базову потребу в 2020 році – створення контенту і отримання цифрових реакцій, тобто лайків. Маючи один фізичний предмет одягу ви отримуєте три цифрових лука, що важливо, оскільки кожен з нас має тисячі цифрових контактів в день і лише одиниці або десятки – фізичних “.

 Нагадаємо, минулого сезону UFW бренд FINCH та студія FFFACE.ME провели показ колекції віртуально, представивши нову лінійку одягу за допомогою доповненої реальності.

У липні 2020, у рамках цієї ж колаборації дизайнери презентували капсулу напів-цифрового одягу з принтами в доповненій реальності, які додають футуристичну 3D-анімацію до одягу при зйомці Instagram-сторіз.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Earth Optimism 2021 відзначає прості технологічні інновації для захисту природи

Навіть прості та маленькі інновації здатні принести чималі результати. Ось п’ять таких робіт, які обговорювалися в рамках Earth Optimism 2021.

Онлайн-платформа для обміну вітаннями Moonpig згадала про своїх маскотів-поросят

Скільки у платформи Moonpig призначень, стільки буде й поросят. Комусь до вподоби порося-динозавр, комусь – порося-супергерой, а ще комусь – порося-авокадо.