В Україні відбувся перший показ напівцифрового одягу в рамках Ukrainian Fashion Week

Дизайнерський бренд FINCH спільно зі студією FFFACE.ME презентували колекцію одягу з елементами доповненої реальності в рамках No Season Season Ukrainian Fashion Week.

 В рамках нового сезону Ukrainian Fashion Week студія розробників Instagram-фільтрів FFFACE.ME і дизайнерський бренд FINCH презентували нову колекцію напів-цифрового одягу: гості змогли побачити і активувати за допомогою Instagram-сторіз по 3 віртуальних принта, що наповнюють динамікою футболку і світшот. Всього 6 віртуальних образів на основі двох предметів одягу, а також 7-ий образ, що було створено у колаборації з Pepsi, було продемонстровано в рамках інтерактивної презентації, яка пройшла 1 вересня у Мистецькому Арсеналі.

Серія напів-віртуального одягу FFFACE.ME x FINCH доступна для всіх гостей UFW до 3 вересня у відкритому просторі в Мистецькому Арсеналі. Запрошення на останній день експозиції можна отримати на сторінках FINCH у соцмережах, а Instagram-фільтри для одягу та селфі доступні у Instagram FFFACE.ME.

Дмитро Корнілов, співзасновник студії FFFACE.ME:

“Ця колекція одягу задовольняє основну базову потребу в 2020 році – створення контенту і отримання цифрових реакцій, тобто лайків. Маючи один фізичний предмет одягу ви отримуєте три цифрових лука, що важливо, оскільки кожен з нас має тисячі цифрових контактів в день і лише одиниці або десятки – фізичних “.

 Нагадаємо, минулого сезону UFW бренд FINCH та студія FFFACE.ME провели показ колекції віртуально, представивши нову лінійку одягу за допомогою доповненої реальності.

У липні 2020, у рамках цієї ж колаборації дизайнери презентували капсулу напів-цифрового одягу з принтами в доповненій реальності, які додають футуристичну 3D-анімацію до одягу при зйомці Instagram-сторіз.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Google створила нескінченний генератор пісні Bad Guy Біллі Айліш з 15000 каверів

Infinite Bad Guy віддає належне треку, який набрав вже понад мільярд переглядів і зібрав навколо себе цілу спільноту виконавців.

Проєкт Guideline від Google допоможе незрячим бігунам змагатися без поводиря на перегонах

Проєкт Guideline від Google був розроблений, щоб люди з порушеннями зору могли брати учать без поводиря в перегонах, використовуючи натомість смартфон.

В’язниця, ранчо та вершина гори: Sheba знімає документальні відео про людей та котів

Документальні відео про людей та котів переносять глядачів у стіни виправного закладу, у дім ветерана та на гору, якою піднімається завзята мандрівниця.

Tree Canopy Lab Google створює мапу зелених насаджень у містах

Tree Canopy Lab Google використовує аерофотозйомку та штучний інтелект, щоб з’ясувати, де розташоване кожне дерево в місті.

Нова айдентика для Музею історії Києва від Projector

Нова айдентика для Музею історії Києва від Projector

17 листопада Музей історії Києва презентував нову айдентику. Її створила вже випускниця онлайн-школи Projector Юлія Строй під час навчання — це було ...

До Дня боротьби з діабетом музиканти-металісти зробили кавери на пісні про солодощі

Кавери на пісні про солодощі є частиною проєкту The Dark Side of Sugar, який є засторогою в стилі хеві-метал про небезпеку прихованого в їжі цукру.