В США  основана уникальная галерея картин, написанных соусом (ВИДЕО)

“Между вкусом и искусством много общего” – решили в сети Popeyes и решили доказать это с помощью принтера. С помощью агентства GSD&M был создан соусный принтер Popeyes Sauce Printer, который, используя вместо чернил знаменитый соус, воспроизвел ряд всеимрно известных мировых шедевров и карту штата Луизиана, где родилась и сеть Popeyes, и знаменитый соус.

Полную галарею соусных шедевров желающий может найти на специальном сайте. Здесь же представлены ролики, показывающие принтер в действии и рекламный ролик.

Ролик будет демонстрироваться прнимущекственно в социальных сетях.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...