В новом шрифте «MOVEMENT» буквы имитируют движения танца

Дизайнерское бюро NM type в качестве эксперимента разработало шрифт на основе движений Андиля Веллема, хореографа из ЮАР.

«MOVEMENT» состоит из 56 символов, каждый из который повторяет движения человеческого тела во время танца.

Идея пришла в голову дизайнерам из NM type, когда они наткнулись на работы венгерского хореографа Рудольфа Лабана. Он классифицировал различные движения, исходя из стиля танцоров, и разделил их на прямые и непрямые, то есть сфокусированные и ненаправленные. Если так посмотреть, то человек наносит удар (прямое движение) и тянется, чтобы открыть шкафчик (непрямое), практически одним и тем же жестом, разница лишь в фокусе.

Опираясь на эту классификацию, дизайнеры разработали целую серию шрифтов, где острые, угловатые символы созданы быстрыми и резкими жестами, а округлые – плавными и гибкими. Плюс несколько переходных вариантов между этими двумя крайностями.

Этот экспериментальный шрифт был впервые представлен на ежегодном фестивале Design Indaba в Кейптауне (ЮАР).

Шрифт «MOVEMENT» можно скачать бесплатно с сайта дизайнерского бюро.

Источник

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...