В Голландии предлагают свежевыжатый сок из натюрморта

Компания Philips с помощью агентств Ogilvy Amsterdam, London and Singapore посредством живописных шедевров рекламирует свои блендеры, с помощью которых можно создавать здоровые фруктовые соки.

На нестандартную акцию вдохновила печальная статистика. Подсчитано, что 86% европейцев игнорируют фрукты в своем рационе – их либо недостаточно либо почти нет. Мы относимся к живым фруктам как к фруктам на натюрморте, считают разработчики кампании. Мы можем их долго и внимательно рассматривать, но они  никак ине возбуждают в нас потребность их попробовать.

Philips и группа агентств Ogilvy решили в корне изменить это практику с помощью довольно смелого хода. Акция была разыграна в музее The Rijksmuseum. Из натюрмортов на глазах у посетителей музея нагло изымались фрукты, а потом посетителям предлагался свежевыжатый сок, полученный якобы из нарисованных фруктов.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Gamefabrique Games

Чотири поради, як брендам вдало інтегруватись у відеоігри

Коли відеоігри стали тривимірними, а їхні бюджети перевалили за сотні тисяч доларів, бренди побачили в іграх майданчик для промо. Вдалося ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.