Украинский балетный проект покоряет мир! Дебютное видео Funking Smoothie  собрало более 100 000 просмотров.
Четыре уникальных, профессиональных балерины, создавшие группу под названием Funking Smoothie, решили встать на пуанты абсолютно в новом амплуа – сочетании классического балета с vogue dance, джаз-фанком и хип-хопом.
С участницами уже заключила контракт компания Sony Music на песню и видеоклип “Get Out”, в котором Funking Smoothie не только проявляют свою женственность и утонченность, но и не стесняются быть воинственными и сексуальными.
Своё появление девушки прокомментировали так: “Мы все очень разные, но нас соединила женская сила, желание идти вперёд, бороться за себя, за свою мечту. Бороться за тех, кто слабее в этом мире, кто нуждается в поддержке. Мы больше не хотим ждать, мы хотим изменить мир.”
Видео на дебютную композицию “Get Out” уже собрало более 100 000 просмотров на VEVO.
Идея создания проекта пренадлежит украинcкому продюсеру Владимиру Сивоконю и Артуру Гаспару (экс-участнику проекта Kazaky), обложку для дебютного сингла группы создал знаменитый американский художник-коллажист Jake Lee (instagram.com/kdotclee), автором костюмов стала дизайнер и художник Катерина Березницкая, постановка хореографии – Артур Гаспар, режиссер клипа – Serge Va

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Plan B: унікальний дім на глибині 15 метрів

Пропонуємо вашій увазі невелику подорож на глибину 15 метрів і нижче вглиб земної кулі. Тут розкинувся автономний дім, який за ...

Альтернативний шлях еволюції: стартувала рекламна кампанія від першого натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...