«Розумні покупці» (smart shoppers) – це новий тренд у шоппер-маркетингу. Вони віддають перевагу розумному споживанню: бажають отримати якісний продукт, але при цьому не хочуть переплачувати і завжди прагнуть отримати більше інформації про обраний бренд – як з реклами, так і від фармацевта.

Бренд «Тева» – один з найбільших гравців фармринку, чиї препарати виробляються в Європі з дотриманням високих стандартів якості. Але мало хто знає, що при цьому ціни на продукцію Лінійки бренду Тева дійсно помірні. І щоб пояснити ЦА ці переваги потрібно було показати переваги препаратів Лінійки бренду Тева в порівнянні з безліччю інших препаратів на ринку.

Так ми вирішили продовжити глобальну кампанію бренду і зняли серію роликів із близнючками, які стали свого роду алегорією. Здавалося б, близнюки, але вибір різний. Здавалося б, препарати з однаковою діючою речовиною, але у Лінійці бренду Тева переваг більше. Отже, зустрілися якось сестри-близнючки і вирішили обговорити, хто як із застудою бореться.

А щоб розповісти ЦА про широку Лінійку бренду Тева, ми зняли третій ролик, в якому зіграли вже знайомі героїні-близнючки.

Project Team:

Creative Director – Олексій Морозов

Senior Creator – Інна Ральнікова

Art Director – Анастасія Кунц

Designer – Андрій Кіденко

Account Manager – Вікторія Скрипник

Production:

Special Thanks

Client:

Product Manager – Дарія Гречко

Digital Manager – Дарина Яковлєва

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.