«Розумні покупці» (smart shoppers) – це новий тренд у шоппер-маркетингу. Вони віддають перевагу розумному споживанню: бажають отримати якісний продукт, але при цьому не хочуть переплачувати і завжди прагнуть отримати більше інформації про обраний бренд – як з реклами, так і від фармацевта.

Бренд «Тева» – один з найбільших гравців фармринку, чиї препарати виробляються в Європі з дотриманням високих стандартів якості. Але мало хто знає, що при цьому ціни на продукцію Лінійки бренду Тева дійсно помірні. І щоб пояснити ЦА ці переваги потрібно було показати переваги препаратів Лінійки бренду Тева в порівнянні з безліччю інших препаратів на ринку.

Так ми вирішили продовжити глобальну кампанію бренду і зняли серію роликів із близнючками, які стали свого роду алегорією. Здавалося б, близнюки, але вибір різний. Здавалося б, препарати з однаковою діючою речовиною, але у Лінійці бренду Тева переваг більше. Отже, зустрілися якось сестри-близнючки і вирішили обговорити, хто як із застудою бореться.

А щоб розповісти ЦА про широку Лінійку бренду Тева, ми зняли третій ролик, в якому зіграли вже знайомі героїні-близнючки.

Project Team:

Creative Director – Олексій Морозов

Senior Creator – Інна Ральнікова

Art Director – Анастасія Кунц

Designer – Андрій Кіденко

Account Manager – Вікторія Скрипник

Production:

Special Thanks

Client:

Product Manager – Дарія Гречко

Digital Manager – Дарина Яковлєва

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

WOW DONE AWARDS 2020

WOW DONE AWARDS 2020 знайомить з членами журі

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 анонсує три команди журі: журі дисциплін маркетингових і PR комунікацій, ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.