Удвох переконувати простіше. Актори-близнюки в новій кампанії для Лінійки бренду Teva

«Розумні покупці» (smart shoppers) – це новий тренд у шоппер-маркетингу. Вони віддають перевагу розумному споживанню: бажають отримати якісний продукт, але при цьому не хочуть переплачувати і завжди прагнуть отримати більше інформації про обраний бренд – як з реклами, так і від фармацевта.

Бренд «Тева» – один з найбільших гравців фармринку, чиї препарати виробляються в Європі з дотриманням високих стандартів якості. Але мало хто знає, що при цьому ціни на продукцію Лінійки бренду Тева дійсно помірні. І щоб пояснити ЦА ці переваги потрібно було показати переваги препаратів Лінійки бренду Тева в порівнянні з безліччю інших препаратів на ринку.

Так ми вирішили продовжити глобальну кампанію бренду і зняли серію роликів із близнючками, які стали свого роду алегорією. Здавалося б, близнюки, але вибір різний. Здавалося б, препарати з однаковою діючою речовиною, але у Лінійці бренду Тева переваг більше. Отже, зустрілися якось сестри-близнючки і вирішили обговорити, хто як із застудою бореться.

А щоб розповісти ЦА про широку Лінійку бренду Тева, ми зняли третій ролик, в якому зіграли вже знайомі героїні-близнючки.

Project Team:

Creative Director – Олексій Морозов

Senior Creator – Інна Ральнікова

Art Director – Анастасія Кунц

Designer – Андрій Кіденко

Account Manager – Вікторія Скрипник

Production:

Special Thanks

Client:

Product Manager – Дарія Гречко

Digital Manager – Дарина Яковлєва

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Собаче життя тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є собаче життя зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...