Тихі історії під гостиним дахом. Готель «Дніпро» як джерело натхнення

Творча лабораторія ТРОПА, яка є проєктом громадської організації «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення», допомагає молодим режисерам, музикантам, співакам та митцям знаходити своє місце у світі та змінювати його за допомогою мистецтва.

Одним з перших експериментальних продуктів лабораторії ТРОПА стала серія короткометражних фільмів «Тихі історії», які молодим креаторам допоміг зняти київський готель «Дніпро».

Готель — це місце, в якому люди зупиняються під час подорожей. І саме в подорожах відбуваються історії, про які хочеться потім говорити з друзями. Персонажами мікросеріалу «Тихі історії» стали міми, які пластично виразили емоції та стани, зрозумілі людині з будь-якої точки світу.

Загалом було знято три короткі та достатньо позитивні історії. Їхня мета проста — викликати у глядачів коротку посмішку, яка б дозволила більш весело і бадьоро продовжувати свої справи.

Над проєктом працювали:

Режисер — Веніамін Крижанівський
Друга режисерка — Марина Мостова
Помічник режисера — Ярослав Новохатський
Оператор — Олексій Нікулін
Освітлювач — Ілля Антонець
Помічниця освітлювача — Ірина Мордюшенко
Актори — Євген Нечипорук, Тигран Зазян, Марина Мостова
Фотографиня — Ірина Палагута
Композитор — Роман Фелоненко
Дизайн Костюмів — Ольга Дубровська, Марина Мостова
Сценарій — Марія Дацюк, Марина Мостова, Веніамін Крижанівський
Дизайнерка — Анастасія Лукашевич


Нагадуємо, через пандемію COVID-19 Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions скасували. Замість цього організатори запросили світову креативну спільноту на безкоштовний онлайн-захід Lions Live. Редакція creativity.ua слідкувала за трансляцією і робила нотатки найцікавішого та найкориснішого. Якщо ви пропустили наші випуски — ми зібрали всі матеріали в дайджест Lions Live.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.