Тихі історії під гостиним дахом. Готель «Дніпро» як джерело натхнення

Творча лабораторія ТРОПА, яка є проєктом громадської організації «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення», допомагає молодим режисерам, музикантам, співакам та митцям знаходити своє місце у світі та змінювати його за допомогою мистецтва.

Одним з перших експериментальних продуктів лабораторії ТРОПА стала серія короткометражних фільмів «Тихі історії», які молодим креаторам допоміг зняти київський готель «Дніпро».

Готель — це місце, в якому люди зупиняються під час подорожей. І саме в подорожах відбуваються історії, про які хочеться потім говорити з друзями. Персонажами мікросеріалу «Тихі історії» стали міми, які пластично виразили емоції та стани, зрозумілі людині з будь-якої точки світу.

Загалом було знято три короткі та достатньо позитивні історії. Їхня мета проста — викликати у глядачів коротку посмішку, яка б дозволила більш весело і бадьоро продовжувати свої справи.

Над проєктом працювали:

Режисер — Веніамін Крижанівський
Друга режисерка — Марина Мостова
Помічник режисера — Ярослав Новохатський
Оператор — Олексій Нікулін
Освітлювач — Ілля Антонець
Помічниця освітлювача — Ірина Мордюшенко
Актори — Євген Нечипорук, Тигран Зазян, Марина Мостова
Фотографиня — Ірина Палагута
Композитор — Роман Фелоненко
Дизайн Костюмів — Ольга Дубровська, Марина Мостова
Сценарій — Марія Дацюк, Марина Мостова, Веніамін Крижанівський
Дизайнерка — Анастасія Лукашевич


Нагадуємо, через пандемію COVID-19 Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions скасували. Замість цього організатори запросили світову креативну спільноту на безкоштовний онлайн-захід Lions Live. Редакція creativity.ua слідкувала за трансляцією і робила нотатки найцікавішого та найкориснішого. Якщо ви пропустили наші випуски — ми зібрали всі матеріали в дайджест Lions Live.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Музей Голодомору розпочав роботу над чотирма масштабними проєктами за підтримки УКФ

Експедиція разом із Ukrainer, доступний сайт, освітня програма для незрячих та додаток, який розповідає історію Києва під час Голодомору: Музей ...

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...