Трохи емпатії: соціальна реклама з гіпнозом пропонує уявити себе тигром

Природозахисна організація International Tiger Project та агенція Leo Burnett Sydney запустили в Австралії так званий «Експеримент з емпатії» (The Empathy Experiment), щоб донести до публіки той факт, що одна з найіконічніших тварин світу перебуває під загрозою вимирання. Хоча кількість тигрів на планеті невпинно скорочується, ця проблема нечасто опиняється в центрі уваги. Як наслідок, люди погано уявляють собі становище цих тварин. Складно співчувати тим, кого ти не розумієш. Тому, виходячи з того, що люди згодні робити пожертви лише на ті благодійні проєкти, які дійсно апелюють до їхньої емпатії, International Tiger Project та Leo Burnett зняли фільм, у якому застосували дійсно неординарний підхід, який і сам по собі провокує чимало суперечок – гіпноз. Ця соціальна реклама з гіпнозом пропонує учасникам та глядачам поставити себе на місце тигрів.

В проєкті взяв участь Пітер Пауерс (Peter Powers), найвідоміший гіпнотизер Австралії. Добровольців-учасників було введено у гіпнотичний стан, перебуваючи в якому вони були переконані, що насправді вони – родина тигрів.

Ігровий настрій експерименту швидко набув зловіснішого відтінку, коли «тигрів» переконали, що на них полюють. Кульмінація настає у той момент, коли мама-тигриця потрапляє в капкан і малі тигренята лишаються самі.

Повірите ви чи ні у непідробність того страху, який відчуває мама-тигриця у цей момент, цілком залежить від того, чи вірите ви взагалі в існування гіпнозу. Але хай там як, але ця провокативна соціальна реклама з гіпнозом таки змусила людей долучитися до її обговорення.

Більше тигрів у «Королі тигрів»!

Ян Брокгайзен (Ian Broekhuizen) з Leo Burnett зазначив: «Ми довго працювали над цим проєктом, і це виявився вдалий час для його запуску, тому що зараз весь світ обговорює серіал Netflix «Король тигрів» (The Tiger King)».

А його колега Малкольм Колдвелл (Malcolm Caldwell) додав: «У серіалі Netflix всю увагу перетягують на себе персонажі-люди, тому ми були раді можливості привернути більше уваги самим тиграм».

Лейф Кокс (Leif Cocks), засновник та президент International Tiger Project, так прокоментував цю кампанію: «Щотижня щонайменше один тигр гине від рук браконьєрів та опиняється на чорному ринку. Пробудити в людях емпатію до інших живих істот, особливо тих, що безпорадні та ховаються, не лише надзвичайно важливо, але й неймовірно складно. Якщо «Експеримент з емпатії» достукається до сердець глядачів, може, нам і вдасться переконати їх дійсно змінити нинішню ситуацію».

Поглянути на світ очима тварини можна і в буквальнішому сенсі, за допомогою новітніх технологій.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Пиво та страхування: коли пес є обличчям рекламної кампанії

«Поганий пес» є обличчям рекламної кампанії Budget Direct, а в кампанії Budweiser він конкурує з людиною за право володіти диваном.

Ініціатива Walk Free через популярні в YouTube жанри показує проблему сучасного рабства

Щоб показати проблему сучасного рабства, відео імітує челендж з виготовлення іграшки, майстер-клас з макіяжу та екскурсію розкішним будинком.

Альтернативні емодзі шведського ілюстратора: мінімалізм та багатозначність

Разом із видавничим домом Nieves ілюстратор Андреас Самуельссон створив свої альтернативні емодзі, які не містять нічого зайвого.