Трохи емпатії: соціальна реклама з гіпнозом пропонує уявити себе тигром

Природозахисна організація International Tiger Project та агенція Leo Burnett Sydney запустили в Австралії так званий «Експеримент з емпатії» (The Empathy Experiment), щоб донести до публіки той факт, що одна з найіконічніших тварин світу перебуває під загрозою вимирання. Хоча кількість тигрів на планеті невпинно скорочується, ця проблема нечасто опиняється в центрі уваги. Як наслідок, люди погано уявляють собі становище цих тварин. Складно співчувати тим, кого ти не розумієш. Тому, виходячи з того, що люди згодні робити пожертви лише на ті благодійні проєкти, які дійсно апелюють до їхньої емпатії, International Tiger Project та Leo Burnett зняли фільм, у якому застосували дійсно неординарний підхід, який і сам по собі провокує чимало суперечок – гіпноз. Ця соціальна реклама з гіпнозом пропонує учасникам та глядачам поставити себе на місце тигрів.

В проєкті взяв участь Пітер Пауерс (Peter Powers), найвідоміший гіпнотизер Австралії. Добровольців-учасників було введено у гіпнотичний стан, перебуваючи в якому вони були переконані, що насправді вони – родина тигрів.

Ігровий настрій експерименту швидко набув зловіснішого відтінку, коли «тигрів» переконали, що на них полюють. Кульмінація настає у той момент, коли мама-тигриця потрапляє в капкан і малі тигренята лишаються самі.

Повірите ви чи ні у непідробність того страху, який відчуває мама-тигриця у цей момент, цілком залежить від того, чи вірите ви взагалі в існування гіпнозу. Але хай там як, але ця провокативна соціальна реклама з гіпнозом таки змусила людей долучитися до її обговорення.

Більше тигрів у «Королі тигрів»!

Ян Брокгайзен (Ian Broekhuizen) з Leo Burnett зазначив: «Ми довго працювали над цим проєктом, і це виявився вдалий час для його запуску, тому що зараз весь світ обговорює серіал Netflix «Король тигрів» (The Tiger King)».

А його колега Малкольм Колдвелл (Malcolm Caldwell) додав: «У серіалі Netflix всю увагу перетягують на себе персонажі-люди, тому ми були раді можливості привернути більше уваги самим тиграм».

Лейф Кокс (Leif Cocks), засновник та президент International Tiger Project, так прокоментував цю кампанію: «Щотижня щонайменше один тигр гине від рук браконьєрів та опиняється на чорному ринку. Пробудити в людях емпатію до інших живих істот, особливо тих, що безпорадні та ховаються, не лише надзвичайно важливо, але й неймовірно складно. Якщо «Експеримент з емпатії» достукається до сердець глядачів, може, нам і вдасться переконати їх дійсно змінити нинішню ситуацію».

Поглянути на світ очима тварини можна і в буквальнішому сенсі, за допомогою новітніх технологій.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.