Такого Джима Керри вы вряд ли раньше видели (ВИДЕО)

Со временем оказывается, что многие знаменитые актеры – люди разносторонне талантливые. У многих талант проявляется в тяжелую минуту.

Так произошло и с Джимом Керри. Находясь в тяжелой депрессии он взялся за кисть. “Я устал от серой жизни. Мне нужен был цвет” – говорит Керри. На помощь ему пришел известный художник и дизайнер Дэвид Бушелл, который снял фильм об одержимости цветом известного актера.

Это 6-минутный фильм-монолог о мире, о цвете и о любви.

За 2 дня фильм набрал более 2 миллионов просмотров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.