Syoss вислав блогерам справжню бомбу

Щоб привернути увагу споживачів до лінійки сухих шампунів, що дарують плюс один день свіжості волоссю, Syoss разом з комунікаційним діджитал-агентством New Strategies Group створили справжню бомбу і вислали її beaty-блогерам.

Спокійно, жоден учасник проєкту не постраждав. Мова йде про креативний прес-пак «Бомба свіжості Syoss» у вигляді справжньої вибухівки.

«Сьогодні недостатньо зробити крутий рекламний продукт. Сучасну аудиторію потрібно дивувати і шокувати. Тому, за запитом бренд-команди Syoss, в ідеї для рекламної кампанії ми зробили акцент на креативній формі і WOW-ефекті при взаємодії з прес-паком.

Ми додали до нього механізм із метафаном, що активувався при першому відкритті. В кожен «відсік» прес-паку вклали сухі шампуні, що мали здетонувати на волоссі блогерів. А зверху вмонтували таймер, що одночасно додавав реалістичності та був потрібен для проведення beauty-експеримент»,  – коментує Володимир Чернер, CEO New Strategies Group.

За задумом команди проєкту блогери у відеопостах робили розпаковування прес-паку, розповідали підписникам про продукт, наносили сухий шампунь на волосся і ставили таймер зі зворотним відліком на 24 години. Саме стільки тривало тестування нового продукту під гаслом «+1 день свіжості зі Syoss».

Syoss
Syoss
Syoss

«​Ми поставили перед New Strategies Group конкретне завдання: розповісти про лінійку сухих шампунів, побудувати охоплення силами beauty-блогерів, привернувши їхню увагу за допомогою WOW-ефекту, незвичайної подачі та сторітелінгу. Коли вони запропонували нам створити справжнє реаліті-шоу у мініатюрі, ми були в захваті. Такий формат набагато цікавіший за стандартні проєкти з блогерами. Наша команда сподівалася на вибухові результати кампанії, і ми їх отримали», – ділиться враженнями бренд-команда Syoss.

Кампанія тривала протягом місяця в Instagram і охопила 2 млн користувачів замість 1,5 млн запланованих. Таким чином агентство перевиконало KPI по охопленню на 33%! ER склав 8,29%, що більш ніж в два рази перевищує план. За проєкт ми залучили 166 тисяч користувачів, які не приховували своїх вражень у коментарях під публікаціями.


Креативна агенція PROVID створила для Marengo ролик про цінність живих зустрічей із близькими друзями.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...