Syoss вислав блогерам справжню бомбу

Щоб привернути увагу споживачів до лінійки сухих шампунів, що дарують плюс один день свіжості волоссю, Syoss разом з комунікаційним діджитал-агентством New Strategies Group створили справжню бомбу і вислали її beaty-блогерам.

Спокійно, жоден учасник проєкту не постраждав. Мова йде про креативний прес-пак «Бомба свіжості Syoss» у вигляді справжньої вибухівки.

«Сьогодні недостатньо зробити крутий рекламний продукт. Сучасну аудиторію потрібно дивувати і шокувати. Тому, за запитом бренд-команди Syoss, в ідеї для рекламної кампанії ми зробили акцент на креативній формі і WOW-ефекті при взаємодії з прес-паком.

Ми додали до нього механізм із метафаном, що активувався при першому відкритті. В кожен «відсік» прес-паку вклали сухі шампуні, що мали здетонувати на волоссі блогерів. А зверху вмонтували таймер, що одночасно додавав реалістичності та був потрібен для проведення beauty-експеримент»,  – коментує Володимир Чернер, CEO New Strategies Group.

За задумом команди проєкту блогери у відеопостах робили розпаковування прес-паку, розповідали підписникам про продукт, наносили сухий шампунь на волосся і ставили таймер зі зворотним відліком на 24 години. Саме стільки тривало тестування нового продукту під гаслом «+1 день свіжості зі Syoss».

Syoss
Syoss
Syoss

«​Ми поставили перед New Strategies Group конкретне завдання: розповісти про лінійку сухих шампунів, побудувати охоплення силами beauty-блогерів, привернувши їхню увагу за допомогою WOW-ефекту, незвичайної подачі та сторітелінгу. Коли вони запропонували нам створити справжнє реаліті-шоу у мініатюрі, ми були в захваті. Такий формат набагато цікавіший за стандартні проєкти з блогерами. Наша команда сподівалася на вибухові результати кампанії, і ми їх отримали», – ділиться враженнями бренд-команда Syoss.

Кампанія тривала протягом місяця в Instagram і охопила 2 млн користувачів замість 1,5 млн запланованих. Таким чином агентство перевиконало KPI по охопленню на 33%! ER склав 8,29%, що більш ніж в два рази перевищує план. За проєкт ми залучили 166 тисяч користувачів, які не приховували своїх вражень у коментарях під публікаціями.


Креативна агенція PROVID створила для Marengo ролик про цінність живих зустрічей із близькими друзями.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних ...