Креативна агенція PROVID створила для Marengo  ролик про цінність живих зустрічей із близькими друзями

Самоізоляція змусила нас змінити не лише звички, але й деякі цінності. А також допомогла зрозуміти, що для нас справді важливо. Саме тому в червні перед агенцією PROVID постало завдання додати бренду Marengo нових емоцій із простим повідомленням: найкраща вечірка — це не суперофіційність чи розкіш, а привід зустрітися з найкращими друзями за келихом ігристого вина.

Працюючи над кампанією, агенція знайшла простий інсайт: мало що є настільки ж важливим, як живе спілкування з близькими друзями. Карантин показав, що можна обійтися без гучних вечірок і закордонних поїздок, а от ностальгію за дружніми зустрічами з обіймами, жартами та можливістю просто бути поряд і говорити про все на світі віч-на-віч пережити набагато важче. І перше, що люди планували після послаблення карантину, — просто зібратися разом.

Можна уявити, скільки радісних емоцій дарувала думка «Нарешті ми разом!» на першій живій зустрічі після тривалої самоізоляції. Саме цей вислів став ключовим повідомленням літньої кампанії Marengo. З її допомогою креативна агенція PROVID передала ідею цінності особистого спілкування з друзями, цінності кожної хвилини разом — веселої, душевної, іскристої або тихої. Коли ми разом, інші приводи для свята годі й вигадувати. Можливість бути поряд — ось справжнє свято. А де справжня радість і душевне спілкування, там, звичайно, і Marengo.


Також читайте: Команда креативного агентства PROVID вирішила приділити роботі з інфлюенсерами ще більше уваги. Для цього в структурі агентства з’явився окремий підрозділ — Influencer Marketing Department

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Gamefabrique Games

Чотири поради, як брендам вдало інтегруватись у відеоігри

Коли відеоігри стали тривимірними, а їхні бюджети перевалили за сотні тисяч доларів, бренди побачили в іграх майданчик для промо. Вдалося ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.

Навушники Mobily перетворюють голос дитини на голос дорослого в ігровому чаті

В голосовому чаті вік мовця швидко стає очевидним і, як і будь-яка інша ситуація, в якій дитина стикається з незнайомцями, це викликає занепокоєння.