Креативна агенція PROVID створила для Marengo  ролик про цінність живих зустрічей із близькими друзями

Самоізоляція змусила нас змінити не лише звички, але й деякі цінності. А також допомогла зрозуміти, що для нас справді важливо. Саме тому в червні перед агенцією PROVID постало завдання додати бренду Marengo нових емоцій із простим повідомленням: найкраща вечірка — це не суперофіційність чи розкіш, а привід зустрітися з найкращими друзями за келихом ігристого вина.

Працюючи над кампанією, агенція знайшла простий інсайт: мало що є настільки ж важливим, як живе спілкування з близькими друзями. Карантин показав, що можна обійтися без гучних вечірок і закордонних поїздок, а от ностальгію за дружніми зустрічами з обіймами, жартами та можливістю просто бути поряд і говорити про все на світі віч-на-віч пережити набагато важче. І перше, що люди планували після послаблення карантину, — просто зібратися разом.

Можна уявити, скільки радісних емоцій дарувала думка «Нарешті ми разом!» на першій живій зустрічі після тривалої самоізоляції. Саме цей вислів став ключовим повідомленням літньої кампанії Marengo. З її допомогою креативна агенція PROVID передала ідею цінності особистого спілкування з друзями, цінності кожної хвилини разом — веселої, душевної, іскристої або тихої. Коли ми разом, інші приводи для свята годі й вигадувати. Можливість бути поряд — ось справжнє свято. А де справжня радість і душевне спілкування, там, звичайно, і Marengo.


Також читайте: Команда креативного агентства PROVID вирішила приділити роботі з інфлюенсерами ще більше уваги. Для цього в структурі агентства з’явився окремий підрозділ — Influencer Marketing Department

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...