Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Ще минулого тижня компанія Visa, яка понад 30 років є спонсором Олімпійських ігор, могла похвалитися тим, що в неї вже завершено 80% креативних робіт до цієї спортивної події. І тут всі ці плани різко зупинилися, коли за якісь чотири місяці до церемонії відкриття у Токіо Міжнародний олімпійський комітет оголосив про перенесення ігор на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Але в той час, як робота над олімпійською кампанією призупинилася, Visa звернулася до спортсменів, яким надає спонсорську підтримку, з новою креативною ідеєю. Кріс Кьортін (Chris Curtin), директор з маркетингу, попросив, щоб тепер спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa засняли, як вони тренуються, а потім показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі сидять вдома. Тобто виконують всі рекомендації ВООЗ для запобігання поширенню коронавірусу.

Потім зняті спортсменами відео перетворилися на соціальні ролики. До цієї кампанії долучилися британська скейтбордистка Скай Браун (Sky Brown), велосипедист-фрістайлер Кеннет Тенсіо (Kenneth Tencio) з Коста-Ріки та грецька спортсменка Катерина Стефаніді (Katerina Stefanidi), яка займається стрибками з жердиною.

«Це було серйозне рішення – перенести Олімпійські ігри, але воно змусило нас усвідомити, що наразі є важливіші речі. І саме ним ми мусимо зараз приділити свою увагу», – пояснив Кьортін. «Я думаю, людей трохи розрадить та думка, що всі вони мають дещо спільне зі спортсменами-олімпійцями, навіть якщо повторити їх атлетичні подвиги пересічному глядачеві не під силу».

Раптова зміна стратегії

Цей проєкт було реалізовано надзвичайно швидко: від зародження ідеї до публікації відео пройшло менше тижня. Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa скористалися для зйомок звичайними смартфонами, і кінцевий результат нагадує класичне домашнє відео. Кьортін пояснив, що саме таке враження вони й хотіли справити, адже в нинішній ситуації аж надто бездоганне відео було б недоречним.

Натомість ці ролики дають глядачам можливість зазирнути в домівки спортсменів, їх спальні та ванні кімнати, й дізнатися, як вони проводять карантин.

Visa не позиціонує це відео як рекламу, просто публікуючи його у соцмережах і сподіваючись, що перепости органічно донесуть його до очей аудиторії.

У світлі нинішніх подій компанії Visa вочевидь доведеться переосмислити свою маркетингову стратегію навколо Олімпійських ігор. Втім, Кьортін запевняє, що ми ще матимемо нагоду побачити всі ті креативні роботи, які були створені для Олімпійських ігор 2020 року.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Hyundai представив екологічну колекцію одягу та аксесуарів Re: Style 2020

Капсульна колекція одягу та аксесуарів Re: Style 2020, виготовлена з використаних матеріалів і базується на успішному проєкті 2019 року. Колекція ...