Созданы кроссовки, которые заказывают пиццу (ВИДЕО)

Сеть пиццерий – спонсор турнира, и таким образом бренд решил поддержать спортсменов и одновременно напомнить клиентам, что сделать онлайн-заказ гораздо проще, чем искать ближайшее кафе.

Как и многие другие сети пиццерий, Pizza Hut одной из первых использовала возможности цифровых и мобильных заказов. Примерно половина поставок и заказов обрабатываются цифровым способом, при этом 70% продаж приходится на пользователей мобильных устройств.

Рестораны давно обнаружили, что мобильные заказы предлагают клиентам простой способ оплаты, при этом средний чек обычно выше, чем при реальном посещении.

Обладателю умных кроссовок достаточно будет зарегистрироваться в приложении Pie Tops, а затем просто нажать кнопку на своей обуви, и благодаря Bluetooth-технологии заказ будет передан в компанию и пицца отправится в путь.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/03/2/158365.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.