Snickers открыл ресторан для забывчивых

Статистика свидетельствует: большинство предпочитает провести вечер Дня влюбленных в уютном ресторане вдвоем со своей половинкой. Но – увы! – некоторые из нас так замотаны, что до последнего дня забывают зарезервировать местечко в этом самом уютном ресторане, а когда спохватываются – мест уже нет.

Именно для таких замотавшихся, настолько, что и перекусить некогда Snickers и агентство AMV BBDO в устроили в Лондоне остроумную акцию. Утром 14 февраля (но не раньше!) на улицы британской столицы вышли специальные фургончики от Snickers с надписью: “Вам сегодня нужен столик?”.

Забывчивым прохожим было предложено вытащить карту бронирования из фургона, обеспечив им романтический стол на двоих в эксклюзивном поп-ресторане: Oublié («забытый» на французском языке). В ресторане Oublié забывашки получали  восхитительный бесплатный ужин на двоих из трех блюд от одного из лучших шеф-поваров Лондона, включая кофе и, конечно же, батончик Snickers.

Акция стала своего рода продолжением прошлогодней кампании Snickers под общим слоганом: “Ты такой забывчивый, когда голодный”.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.