Борьба с предрассудками – тема нового проекта шведской медиа-компании Stampen Media. С этой целью многим шведам пришлось вытерпеть нелегкий груз общественного мнения.

В современной медиа-сфере и публика, и журналисты постоянно сталкиваются с фальшивыми новостями. Такая дезинформация намеренно сужает кругозор людей и подпитывает укоренившиеся в обществе предрассудки. Поэтому-то Stampen Media и поддерживает объективную журналистику. А чтобы наглядно показать проблему предрассудков, компания провела в городе Гётеборг социальный эксперимент. Он был задокументирован в мини-фильме «Зримые мысли» (Visible Thoughts).

В ходе эксперимента случайных прохожих приглашали сесть за стеклянную витрину, на виду у людей на улице и онлайн-наблюдателей. После чего зрителей просили дать характеристику человеку в витрине, не зная о нем ничего кроме внешности.

Ответы проецировались в реальном времени на экран рядом с «объектом» и выкладывались в сеть. Все это позволило увидеть, насколько предвзято люди склонны судить.

Цель проекта – вызвать публику на диалог о стереотипах и побудить к большей открытости мышления.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.