Штрафна банка: як зібрати кошти на медичні дослідження?

Агенція MullenLowe London нещодавно запустила кампанію для благодійної організації British Heart Foundation. Називається кампанія «Штрафна банка».

Деменція, викликана проблемами з кровообігом, приносить чимало горя. І не лише тому, хто потерпає від цієї хвороби, але й рідним та близьким. Навіть наймолодшим з них. У відео «Штрафна банка» ми бачимо хлопчика, Біллі, який повсякчас чинить нові та нові капості, щоб змусити лайливе слово вирватися у кожного з родини. Для цього він перетворює життя у домі на справжнє пекло для всіх та кожного.

І лише після того, як родина їде до клініки відвідати хворого дідуся, ми розуміємо, чого Біллі все ніяк не вгамується. Тому, що кожен четвертак у «Штрафну банку» за лайливі слова – це ще один четвертак на користь British Heart Foundation, яка шукає ліки, зокрема й від тієї хвороби, на яку страждає дідусь Біллі. Такий от спосіб збирати пожертви.

British Heart Foundation – не лише серце

Кампанія має на меті збір коштів на медичні дослідження і водночас прагне передати, наскільки широко охоплює проблему наукова робота організації. Адже British Heart Foundation не обмежується лише серцевими хворобами, як можна було б подумати, виходячи з назви. Насправді ж вона докладає чимало зусиль на боротьбу з дуже різними захворюваннями системи кровообігу: від інсульту до деменції.

Відео «Штрафна банка» також доповнить багатоаспектна соціальна кампанія. По-перше, благодійна організація випустить серію додаткових відео, у яких буде докладніше розглянуто витівки, якими капосний хлопчисько Біллі допікає свою родину. По-друге, British Heart Foundation опублікує ще серію матеріалів, що підкреслять, наскільки сильно деменція впливає на життя сім’ї і особливо на дітей, які стають свідками того, як їхні бабусі та дідусі перестають впізнавати власних онуків та дочасно згасають від цієї хвороби.

Марк Елвуд (Mark Elwood), креативний директор MullenLowe Group UK, зазначив: «Людям можна розповідати скільки завгодно статистичні дані про деменцію. Проте жодна з цих цифр не донесе того, що хвороба насправді робить з людьми: як з пацієнтами, так і з їх близькими. Ми хотіли розповісти історію, яка б вразила, але в якій все ж був би промінь надії».

А Керолейн Девідж (Carolan Davidge), директор з маркетингу British Heart Foundation, так розповіла про кампанію: «У цій історії дідусь пережив два інсульти, а тепер до цього додалася ще й деменція. Ситуація, яку, на жаль, можна дуже часто побачити в реальному житті. Цією кампанією ми продовжуємо розповідати, що багато захворювань насправді взаємопов’язані. Тому то й необхідні дослідження нашого фонду. Але лише з допомогою небайдужих ми зможемо знаходити рішення, які будуть рятувати життя».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новий Mini Electric Pacesetter кидає виклик римському метро

Бренд Mini, відомий своїми культовими малолітражками, відзначає в новій рекламі випуск першого електромобіля Mini Electric Pacesetter. Щоб привернути увагу до ...

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

Екс-керівник Crello Назар Беген приєднався до PromoRepublic

Назар Беген став директором з маркетингу PromoRepublic, міжнародної платформи з автоматизації роботи з соціальними мережами. Перш ніж приєднатися до команди ...

Кейс AIR Brands: інфлюенсери про відповідальне ставлення до тварин і гру для дітей від Happy Paw і Purina

Діти часто мріють про собаку, але не всі усвідомлюють, що тварина — це не тільки радість, а й відповідальність. Бренд ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.