Штрафна банка: як зібрати кошти на медичні дослідження?

Агенція MullenLowe London нещодавно запустила кампанію для благодійної організації British Heart Foundation. Називається кампанія «Штрафна банка».

Деменція, викликана проблемами з кровообігом, приносить чимало горя. І не лише тому, хто потерпає від цієї хвороби, але й рідним та близьким. Навіть наймолодшим з них. У відео «Штрафна банка» ми бачимо хлопчика, Біллі, який повсякчас чинить нові та нові капості, щоб змусити лайливе слово вирватися у кожного з родини. Для цього він перетворює життя у домі на справжнє пекло для всіх та кожного.

І лише після того, як родина їде до клініки відвідати хворого дідуся, ми розуміємо, чого Біллі все ніяк не вгамується. Тому, що кожен четвертак у «Штрафну банку» за лайливі слова – це ще один четвертак на користь British Heart Foundation, яка шукає ліки, зокрема й від тієї хвороби, на яку страждає дідусь Біллі. Такий от спосіб збирати пожертви.

British Heart Foundation – не лише серце

Кампанія має на меті збір коштів на медичні дослідження і водночас прагне передати, наскільки широко охоплює проблему наукова робота організації. Адже British Heart Foundation не обмежується лише серцевими хворобами, як можна було б подумати, виходячи з назви. Насправді ж вона докладає чимало зусиль на боротьбу з дуже різними захворюваннями системи кровообігу: від інсульту до деменції.

Відео «Штрафна банка» також доповнить багатоаспектна соціальна кампанія. По-перше, благодійна організація випустить серію додаткових відео, у яких буде докладніше розглянуто витівки, якими капосний хлопчисько Біллі допікає свою родину. По-друге, British Heart Foundation опублікує ще серію матеріалів, що підкреслять, наскільки сильно деменція впливає на життя сім’ї і особливо на дітей, які стають свідками того, як їхні бабусі та дідусі перестають впізнавати власних онуків та дочасно згасають від цієї хвороби.

Марк Елвуд (Mark Elwood), креативний директор MullenLowe Group UK, зазначив: «Людям можна розповідати скільки завгодно статистичні дані про деменцію. Проте жодна з цих цифр не донесе того, що хвороба насправді робить з людьми: як з пацієнтами, так і з їх близькими. Ми хотіли розповісти історію, яка б вразила, але в якій все ж був би промінь надії».

А Керолейн Девідж (Carolan Davidge), директор з маркетингу British Heart Foundation, так розповіла про кампанію: «У цій історії дідусь пережив два інсульти, а тепер до цього додалася ще й деменція. Ситуація, яку, на жаль, можна дуже часто побачити в реальному житті. Цією кампанією ми продовжуємо розповідати, що багато захворювань насправді взаємопов’язані. Тому то й необхідні дослідження нашого фонду. Але лише з допомогою небайдужих ми зможемо знаходити рішення, які будуть рятувати життя».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.