Штрафна банка: як зібрати кошти на медичні дослідження?

Агенція MullenLowe London нещодавно запустила кампанію для благодійної організації British Heart Foundation. Називається кампанія «Штрафна банка».

Деменція, викликана проблемами з кровообігом, приносить чимало горя. І не лише тому, хто потерпає від цієї хвороби, але й рідним та близьким. Навіть наймолодшим з них. У відео «Штрафна банка» ми бачимо хлопчика, Біллі, який повсякчас чинить нові та нові капості, щоб змусити лайливе слово вирватися у кожного з родини. Для цього він перетворює життя у домі на справжнє пекло для всіх та кожного.

І лише після того, як родина їде до клініки відвідати хворого дідуся, ми розуміємо, чого Біллі все ніяк не вгамується. Тому, що кожен четвертак у «Штрафну банку» за лайливі слова – це ще один четвертак на користь British Heart Foundation, яка шукає ліки, зокрема й від тієї хвороби, на яку страждає дідусь Біллі. Такий от спосіб збирати пожертви.

British Heart Foundation – не лише серце

Кампанія має на меті збір коштів на медичні дослідження і водночас прагне передати, наскільки широко охоплює проблему наукова робота організації. Адже British Heart Foundation не обмежується лише серцевими хворобами, як можна було б подумати, виходячи з назви. Насправді ж вона докладає чимало зусиль на боротьбу з дуже різними захворюваннями системи кровообігу: від інсульту до деменції.

Відео «Штрафна банка» також доповнить багатоаспектна соціальна кампанія. По-перше, благодійна організація випустить серію додаткових відео, у яких буде докладніше розглянуто витівки, якими капосний хлопчисько Біллі допікає свою родину. По-друге, British Heart Foundation опублікує ще серію матеріалів, що підкреслять, наскільки сильно деменція впливає на життя сім’ї і особливо на дітей, які стають свідками того, як їхні бабусі та дідусі перестають впізнавати власних онуків та дочасно згасають від цієї хвороби.

Марк Елвуд (Mark Elwood), креативний директор MullenLowe Group UK, зазначив: «Людям можна розповідати скільки завгодно статистичні дані про деменцію. Проте жодна з цих цифр не донесе того, що хвороба насправді робить з людьми: як з пацієнтами, так і з їх близькими. Ми хотіли розповісти історію, яка б вразила, але в якій все ж був би промінь надії».

А Керолейн Девідж (Carolan Davidge), директор з маркетингу British Heart Foundation, так розповіла про кампанію: «У цій історії дідусь пережив два інсульти, а тепер до цього додалася ще й деменція. Ситуація, яку, на жаль, можна дуже часто побачити в реальному житті. Цією кампанією ми продовжуємо розповідати, що багато захворювань насправді взаємопов’язані. Тому то й необхідні дослідження нашого фонду. Але лише з допомогою небайдужих ми зможемо знаходити рішення, які будуть рятувати життя».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в ...