Шер и Фьючер попробовали спеть вместе (ВИДЕО)

Это был своего рода риск. Но известный бренд GAP сознательно пошел на него для того чтобы сделать новый ролик глобальной кампании “Meet Me in the Gap”, в ходе которой встречаются абсолютно разные, ни в чем не совпадающие люди – артисты, спортсмены и т.п., чтобы вместе создать что-то необычное. Потому что GAP соединяет людей, одежда GAP – тоже коммуникация.

В результате звезда поп-музыки и звезда хип-хопа выбрали для совместного исполнения известный хит «Everyday People», ранее исполнявшися группой  Sly & the Family Stone. Запись производилась фактически без репетиции, и это было сделано сознательно, чтобы показать как одежда GAP прповоцирует на спонтанные контакты и встречи. 

Ролик разработали и сняли агентство Yard и продакшн-студия  Director X, известная например по видеороликам Рианны «Hotline Bling» от Drake, «Work».

Ролик с участием звезд продалжает целую серию роликов, вышедших в июне, где участвуют артисты разных жанров и спортсмены. Предлагаем некоторые из них:

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.