Вей Ли, дизайнер и художник из Сан-Франциско, придумал “Опасный лед” в виде причудливых кактусов, вирусов и бактерий. Для этого он отобрал самые необычные из них, нарисовал эскизы и подготовил формы для заливки.

Среди “зараз”, которые отлил дизайнер, – золотистый стафилококк (вызывает сепсис и пневмонию), инфлуэнца (причина гриппа), варицелла-зостер (ветрянка), кишечная палочка (отравление) и вирус иммунодефицита (результат – ВИЧ).

Вкусные “вредности” и “колючести”, изготовленные из разнообразных соков, получились яркими и аппетитными. Своим изобретением Вей ли угостил друзей. Кажется, все живы. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...