Съедобные кактусы и вирусы

Вей Ли, дизайнер и художник из Сан-Франциско, придумал “Опасный лед” в виде причудливых кактусов, вирусов и бактерий. Для этого он отобрал самые необычные из них, нарисовал эскизы и подготовил формы для заливки.

1414520845697 763560 - Съедобные кактусы и вирусы

1414520846705 890811 - Съедобные кактусы и вирусы

Среди “зараз”, которые отлил дизайнер, – золотистый стафилококк (вызывает сепсис и пневмонию), инфлуэнца (причина гриппа), варицелла-зостер (ветрянка), кишечная палочка (отравление) и вирус иммунодефицита (результат – ВИЧ).

1414520847838 957274 - Съедобные кактусы и вирусы

Вкусные “вредности” и “колючести”, изготовленные из разнообразных соков, получились яркими и аппетитными. Своим изобретением Вей ли угостил друзей. Кажется, все живы. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.