Самые реальные виртуальные путешествия (ВИДЕО)

Комнаты были оборудованы специальными шлемами Samsumg Gear VR, с помощью которых можно скачать «живые открытки» – 3D-видео, созданные настоящими путешественниками. Надев устройство, гости отеля перемещались на улочки Пекина или в горы в Чили, а также могли попробовать местное мороженое в Руанде.

В настоящее время сервис виртуальных путешествий доступен только в отелях Marriott в Нью-Йорке и Лондоне, но скоро появится и в других отелях сети, пишет издание La Réclame.

С помощью акции группа Marriott решила продемонстрировать свою технологическую экспертизу, культивируя в клиентах желание путешествовать.

 


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2015/09/21/128068.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.