Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, одному з найефектніших сіднейських кінотеатрів під відкритим небом, могли бачити ось такі три ролики. Кожен з цих роликів цілком заслуговує на великий екран:

Ці саморобні блокбастери запам’ятовуються, згодні? І є доволі кумедними та й взагалі розважають глядачів. І все це у рекламному ролику банку, а таке не кожному режисерові під силу!

Такі «домашні» версії «Титаніку», «Найкращого стрільця» та «Парку Юрського періоду» були зроблені дійсно у себе вдома режисером та аніматором Джонатаном Чангом (Dropbear) з продакшн-компанії Photoplay.

Окрім фільмів він знається на створенні музичних кліпів, а його роботи відомі майстерністю свого технічного виконання. І, як показують ці саморобні блокбастери, гумору режисерові також не позичати.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...