Риба ваших кошмарів – тунець (чи принаймні його філіппінська реклама)

Філіппінська креативна агенція Gigil продовжує створювати чудернацькі рекламні ролики. Спочатку вона всіх вразила моторошним відео для RC Cola, а тепер химерна філіппінська реклама показала, яким сюрреально спокусливим може бути консервований тунець. Заради нього навіть домашній гекон ладен зламати час і простір.

Десь посередині ролика все починає прокручуватися у зворотному порядку, аж доки людина та ящірка не міняються місцями. І тепер вже черга дівчини заздрісно облизуватися на бляшанку з тунцем, у той час як рекламний текст промовляється задом наперед.

Джерело

Але якщо ви не хочете забезпечити споживачів ще й нічними жахіттями на додачу до риби, приклад варто брати радше з ісландської рибної реклами.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бути інфлюенсером чи не бути: тепер кожен може дізнатися свої блогерські шанси з Myscore

Тепер кожен може дізнатися, наскільки він впливовий в своїх соціальних мережах. Скорингова платформа Myscore допомагає оцінити шанси будь-якої людини стати ...

Ролик «Ісус знищує коронавірус» розбурхав соціальні мережі

У мережі активно обговорюють вірусний ролик «Ісус знищує коронавірус». За сюжетом, величезне чудовисько з диявольськими рогами у вигляді COVID-19 безстрашно ...

Рекрутингова агенція відтворює високе мистецтво живопису

«Рекрутингова агенція» звучить не надто захопливо, але ось на яке мистецтво перетворили її бриф креативники Zambezi та режисер Джонні Грін.

Сам собі утилізатор: австралійський дизайнер пропонує робити татуювання з пластику

Дизайнер і створив машинку, яка робить татуювання з пластику, і запропонував уявити майбутнє, де люди мусять переробляти пластик всередині власних тіл.

Гламур та реальність: Dove показує зворотний процес створення селфі

Кожна дія прокручується у зворотному порядку, крок за кроком скасовуючи все, що було зроблено з цим фото, аж доки ми не бачимо справжнє обличчя.

Earth Optimism 2021 відзначає прості технологічні інновації для захисту природи

Навіть прості та маленькі інновації здатні принести чималі результати. Ось п’ять таких робіт, які обговорювалися в рамках Earth Optimism 2021.