Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Жителі Ісландії так пишаються своєю рибою, що вони готові присвятити їй аж два Різдва на тиждень. Принаймні так стверджує чудернацька рекламна кампанія «Рибне Різдво» (Fishmas) від агенції Brandenburg. Ця маркетингова ініціатива належить організаціям Fisheries Iceland та Promote Iceland, які представляють інтереси 30 різних ісландських підприємств.

В центрі кампанії – відео, покликане прорекламувати ісландську рибу на ринках США та Великобританії. У ньому можна побачити, як ісландський «рибний Санта-Клаус» та його різдвяні ельфи-рибалки готуються до тих днів, коли кожна родина збирається за святковим столом. (Як Різдво, тільки без індички.)

Ідея рибного Різдва цілком вигадана креаторами, які вирішили, що, якщо в Німеччині та Іспанії є власні свята напоїв та наїдків (Октоберфест і Ла Томатіна), то чом би й в Ісландії не бути чомусь такому.

Окрім рекламного ролика креативна команда Brandenburg створила сайт Fishmas.com, де відвідувачі можуть знайти для себе чимало рецептів рибних страв (тому що яке ж це свято без смачної вечері для всієї родини).

Опора ісландської економіки

Креативний директор Brandenburg Храбн Гуннарссон (Hrafn Gunnarsson) пояснив, що для того, щоб позиціонувати ісландську рибу як преміум-продукт, вони вирішили зробити ставку на гумор. Звідси й виникла ідея «рясного на рибу Різдва».

«Риба – окраса ісландської кухні. Це – один із стовпів її економіки і головна стаття експорту. Тому, щоб познайомити світ з ісландською рибою, ми створили для неї окреме свято та власного речника. Але на відміну від інших свят рибне Різдво відбувається набагато частіше, тому що ми, ісландці, змалечку привчені їсти рибу щонайменше двічі на тиждень», – розповів він.

Креативна команда намагалася створити дещо цікаве та кумедне, не применшуючи переваг продукту. А розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила їй органічно поєднати чотири головні риси ісландської риби: високотехнологічне виробництво, давні традиції, екологічна чистота та дотримання концепції сталого розвитку.

Ролик знімали в Ісландії після карантину. Але, як пояснив Гуннарссон, їм довелося бути особливо обережними на знімальному майданчику, щоб дотримуватися соціального дистанціювання. Зокрема, вони розділили акторів та знімальну команду на декілька окремих груп.

Джерело

Позачергове Різдво нещодавно відзначав і Burger King, щоб якомога скоріше розпрощатися з проблемним 2020 роком.

А ось так створювалася промокампанія українського рибного продукту від агенції GOLUBi GROUP, яка зробила своєю фокус-групою субкультуру хіпстерів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд «Природне Джерело» та «ДонорUA» запускають спільний соціальний проєкт «Крапля до краплі»

Кров – це рідина, без якої неможливе функціонування людського організму. Донорська кров, як і питна вода, необхідна для всебічної підтримки ...

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...