Организация OpenAI еще на один шаг приблизилась к своей цели, которая заключается в создании универсальных самообучаемых роботов. Ее роборука Dactyl научилась собирать кубик Рубика, сначала ознакомившись с виртуальными симуляциями, а затем на деле продемонстрировав изученное.

Движения робота точны, хотя и немного неуклюжи. Да и сам процесс занимает не одну минуту. По сравнению с быстрыми и плавными движениями человека, смотрится это не слишком естественно. И все же это приближает OpenAI к созданию робота, который сможет выполнять различные задания, не изучая их месяцами и не нуждаясь в специальном программном обеспечении.

«Есть немало роботов, которые могут быстро собрать кубик Рубика. Отличие нашего проекта от них заключается в том, что все они созданы конкретно для этой цели», – пояснил Питер Велиндер, ученый из OpenAI. «Соответственно, для любой другой цели такой робот уже не годится. Наша задача иная. Мы пытаемся создать универсального робота. Подобно тому, как человек может делать руками множество вещей, так и наш робот не будет привязан к какому-либо конкретному заданию».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.