Рио Фердинанд стал новым амбассадором Panasonic

Легендарный капитан “Манчестер Юнайтед” Рио Фердинанд вывел свою команду на поле в стильных костюмах и галстуках, знаменуя начало новой рекламной кампании машинок для стрижки Panasonic “Играй со стилем”.

На такую кампанию бренд Panasonic вдохновили результаты недавнего соцопроса о важности внешнего вида для карьеры. В ходе опроса выяснилось, что четверо из пяти мужчин (81%) признали, что правильный, стильный внешний вид на важных для их карьеры этапах в огромной степени способствовало повышению их уверенности и самооценки, что в итоге и обеспечило успешные результат.

Легендарная звезда Манчестер Юнайтед и сборной Англии, на своем примере показывает, как важно играть в стиле –  и на поле,  и вне его.

Ролик подготовило британское агентство Brave.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...

KMW mediarynok

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії від Азії до Північної Америки

14 вересня міжнародний онлайн форум KMW Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу. Глобальна криза, спричинена пандемією, ...