Рио Фердинанд стал новым амбассадором Panasonic

Легендарный капитан “Манчестер Юнайтед” Рио Фердинанд вывел свою команду на поле в стильных костюмах и галстуках, знаменуя начало новой рекламной кампании машинок для стрижки Panasonic “Играй со стилем”.

На такую кампанию бренд Panasonic вдохновили результаты недавнего соцопроса о важности внешнего вида для карьеры. В ходе опроса выяснилось, что четверо из пяти мужчин (81%) признали, что правильный, стильный внешний вид на важных для их карьеры этапах в огромной степени способствовало повышению их уверенности и самооценки, что в итоге и обеспечило успешные результат.

Легендарная звезда Манчестер Юнайтед и сборной Англии, на своем примере показывает, как важно играть в стиле –  и на поле,  и вне его.

Ролик подготовило британское агентство Brave.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.