Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Відомі голлівудські режисери нерідко беруться за створення реклами, але зазвичай їх імена асоціюються з великобюджетними довгими відео. Тому для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go, попри її відносно стримані амбіції, зняв Раян Джонсон, режисер фільмів «Останні джедаї» та «Ножі наголо», який зізнався, що і сам є шанувальником цієї гри. Реклама присвячена онлайн-заходу Pokémon GO Fest 2020.

Коротке відео, створене дистанційно, показує, як гравці у буквальному сенсі відклеюють «шпалери звичної реальності», щоб побачити схованих під ними покемонів.

Сам Раян Джонсон зазначив: «Гра Pokémon Go дала мені можливість віддалено спілкуватися з друзями, в той час, як я впродовж останніх кількох місяців дотримувався фізичного дистанціювання. І мені як досвідченому тренеру покемонів було дійсно приємно працювати над цим відео разом із компанією Niantic».

За словами Вероніки Сарон (Veronica Saron), менеджерки з маркетингу Pokémon GO у Niantic: «Спочатку ідея полягала в тому, що родина в ході капітального ремонту ламає стіни будинку і знаходить покемонів. Але Раян Джонсон скористався креативним потенціалом тієї ідеї, де з реальності знімається зовнішній шар, і ми вирішили, що це і є ідеальним рішенням».

Цей промо-ролик від агенції Muh-Tay-Zik / Hof-Fer приурочений до онлайн-фестивалю, який відбудеться 25-26 липня. Минулого року сотні тисяч гравців у різних містах світу взяли участь у Pokémon GO Fest. І цього року цей захід обіцяє бути не менш відвідуваним, оскільки для участі в ньому було придбано вже 600 тисяч квитків у 110 країнах.

Все дистанційно

Через карантинні обмеження, що зараз діють в багатьох країнах, рекламу для гри Pokémon Go знімали у Новій Зеландії, де пандемію вдалося практично зупинити (в цій країні зараз лише 22 інфікованих). Джонсон керував процесом дистанційно, з Лос-Анджелесу, спецефекти створювали в Австралії, а різні аспекти редагування відео здійснювалися в США, Німеччині та Японії.

Ендрю Шнорр (Andrew Schnorr), менеджер з маркетингу Pokémon GO у The Pokémon Company International, додав: «За винятком акторів та продакшн-команди у Новій Зеландії, всі інші мали можливість працювати з дому, спостерігаючи за знімальним процесом за допомогою камер, встановлених на майданчику, та підтримуючи одночасно кілька відеоконференцій на різних пристроях. По суті, для кожного з команди домашній офіс перетворився на невеличку продакшн-студію».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...