Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Відомі голлівудські режисери нерідко беруться за створення реклами, але зазвичай їх імена асоціюються з великобюджетними довгими відео. Тому для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go, попри її відносно стримані амбіції, зняв Раян Джонсон, режисер фільмів «Останні джедаї» та «Ножі наголо», який зізнався, що і сам є шанувальником цієї гри. Реклама присвячена онлайн-заходу Pokémon GO Fest 2020.

Коротке відео, створене дистанційно, показує, як гравці у буквальному сенсі відклеюють «шпалери звичної реальності», щоб побачити схованих під ними покемонів.

Сам Раян Джонсон зазначив: «Гра Pokémon Go дала мені можливість віддалено спілкуватися з друзями, в той час, як я впродовж останніх кількох місяців дотримувався фізичного дистанціювання. І мені як досвідченому тренеру покемонів було дійсно приємно працювати над цим відео разом із компанією Niantic».

За словами Вероніки Сарон (Veronica Saron), менеджерки з маркетингу Pokémon GO у Niantic: «Спочатку ідея полягала в тому, що родина в ході капітального ремонту ламає стіни будинку і знаходить покемонів. Але Раян Джонсон скористався креативним потенціалом тієї ідеї, де з реальності знімається зовнішній шар, і ми вирішили, що це і є ідеальним рішенням».

Цей промо-ролик від агенції Muh-Tay-Zik / Hof-Fer приурочений до онлайн-фестивалю, який відбудеться 25-26 липня. Минулого року сотні тисяч гравців у різних містах світу взяли участь у Pokémon GO Fest. І цього року цей захід обіцяє бути не менш відвідуваним, оскільки для участі в ньому було придбано вже 600 тисяч квитків у 110 країнах.

Все дистанційно

Через карантинні обмеження, що зараз діють в багатьох країнах, рекламу для гри Pokémon Go знімали у Новій Зеландії, де пандемію вдалося практично зупинити (в цій країні зараз лише 22 інфікованих). Джонсон керував процесом дистанційно, з Лос-Анджелесу, спецефекти створювали в Австралії, а різні аспекти редагування відео здійснювалися в США, Німеччині та Японії.

Ендрю Шнорр (Andrew Schnorr), менеджер з маркетингу Pokémon GO у The Pokémon Company International, додав: «За винятком акторів та продакшн-команди у Новій Зеландії, всі інші мали можливість працювати з дому, спостерігаючи за знімальним процесом за допомогою камер, встановлених на майданчику, та підтримуючи одночасно кілька відеоконференцій на різних пристроях. По суті, для кожного з команди домашній офіс перетворився на невеличку продакшн-студію».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.