Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Відомі голлівудські режисери нерідко беруться за створення реклами, але зазвичай їх імена асоціюються з великобюджетними довгими відео. Тому для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go, попри її відносно стримані амбіції, зняв Раян Джонсон, режисер фільмів «Останні джедаї» та «Ножі наголо», який зізнався, що і сам є шанувальником цієї гри. Реклама присвячена онлайн-заходу Pokémon GO Fest 2020.

Коротке відео, створене дистанційно, показує, як гравці у буквальному сенсі відклеюють «шпалери звичної реальності», щоб побачити схованих під ними покемонів.

Сам Раян Джонсон зазначив: «Гра Pokémon Go дала мені можливість віддалено спілкуватися з друзями, в той час, як я впродовж останніх кількох місяців дотримувався фізичного дистанціювання. І мені як досвідченому тренеру покемонів було дійсно приємно працювати над цим відео разом із компанією Niantic».

За словами Вероніки Сарон (Veronica Saron), менеджерки з маркетингу Pokémon GO у Niantic: «Спочатку ідея полягала в тому, що родина в ході капітального ремонту ламає стіни будинку і знаходить покемонів. Але Раян Джонсон скористався креативним потенціалом тієї ідеї, де з реальності знімається зовнішній шар, і ми вирішили, що це і є ідеальним рішенням».

Цей промо-ролик від агенції Muh-Tay-Zik / Hof-Fer приурочений до онлайн-фестивалю, який відбудеться 25-26 липня. Минулого року сотні тисяч гравців у різних містах світу взяли участь у Pokémon GO Fest. І цього року цей захід обіцяє бути не менш відвідуваним, оскільки для участі в ньому було придбано вже 600 тисяч квитків у 110 країнах.

Все дистанційно

Через карантинні обмеження, що зараз діють в багатьох країнах, рекламу для гри Pokémon Go знімали у Новій Зеландії, де пандемію вдалося практично зупинити (в цій країні зараз лише 22 інфікованих). Джонсон керував процесом дистанційно, з Лос-Анджелесу, спецефекти створювали в Австралії, а різні аспекти редагування відео здійснювалися в США, Німеччині та Японії.

Ендрю Шнорр (Andrew Schnorr), менеджер з маркетингу Pokémon GO у The Pokémon Company International, додав: «За винятком акторів та продакшн-команди у Новій Зеландії, всі інші мали можливість працювати з дому, спостерігаючи за знімальним процесом за допомогою камер, встановлених на майданчику, та підтримуючи одночасно кілька відеоконференцій на різних пристроях. По суті, для кожного з команди домашній офіс перетворився на невеличку продакшн-студію».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Екс-керівник Crello Назар Беген приєднався до PromoRepublic

Назар Беген став директором з маркетингу PromoRepublic, міжнародної платформи з автоматизації роботи з соціальними мережами. Перш ніж приєднатися до команди ...

Кейс AIR Brands: інфлюенсери про відповідальне ставлення до тварин і гру для дітей від Happy Paw і Purina

Діти часто мріють про собаку, але не всі усвідомлюють, що тварина — це не тільки радість, а й відповідальність. Бренд ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Реклама на поштових марках. Частина друга: українська практика

З перших випусків поштові марки незалежної України привернули увагу світової філателістичної спільноти. І не лише тому, що на мапі з’явилася ...